arcanum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cilj ovog foruma je okupljanje što većeg broja magijskih iskustava i podataka o paganizmu na jednom mjestu, te stvaranje jedinstvene zajednice.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Novi članovi, dobrodošli. Blessed be.

 

 Bavljenje magijom u zimskom periodu

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Bavljenje magijom u zimskom periodu Empty
KomentarNaslov komentara: Bavljenje magijom u zimskom periodu   Bavljenje magijom u zimskom periodu Icon_minitimeSun Mar 10, 2013 2:22 pm

Kako ste vi ostali u kontaktu sa prirodom tokom ove zime? Zbog hladnoće i obaveza ja lično sam se zatvorila u kuću i previše udaljila od bilo kakvih tokova prirode. Zima i stagnacija svega u tom periodu dosta otežavaju magijsku praksu.
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Bavljenje magijom u zimskom periodu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bavljenje magijom u zimskom periodu   Bavljenje magijom u zimskom periodu Icon_minitimeSun Mar 17, 2013 8:05 pm

Mist (citat):
Kako ste vi ostali u kontaktu sa prirodom tokom ove zime? Zbog hladnoće i obaveza ja lično sam se zatvorila u kuću i previše udaljila od bilo kakvih tokova prirode. Zima i stagnacija svega u tom periodu dosta otežavaju magijsku praksu.
Ma kakav kontakt s prirodom?! Question Exclamation Ja sam ove zime imala samo kontakt s grijalicom. lol!
Jedva čekam samo da dođe ljeto... Very Happy
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Bavljenje magijom u zimskom periodu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bavljenje magijom u zimskom periodu   Bavljenje magijom u zimskom periodu Icon_minitimeSun Mar 17, 2013 10:49 pm

Takođe Very Happy poludila sam i ozbiljno se bavim mišlju da se odselim negdje gdje nema zime
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Bavljenje magijom u zimskom periodu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bavljenje magijom u zimskom periodu   Bavljenje magijom u zimskom periodu Icon_minitimeWed Mar 20, 2013 5:14 pm

Mist (citat):
ozbiljno se bavim mišlju da se odselim negdje gdje nema zime
Hehehe,sad barem znam da nisam jedina koja razmišljam na taj način lol!
Na vrh Go down
Shadow Vanskelig

Shadow Vanskelig


Broj komentara : 148
Join date : 2011-10-14
Age : 27

Bavljenje magijom u zimskom periodu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bavljenje magijom u zimskom periodu   Bavljenje magijom u zimskom periodu Icon_minitimeSun Apr 07, 2013 2:42 pm

Kad pročitam vaše komentare, imam dojam da sam luda, jer ja volim jesen i zimu, volim ta godišnja doba jer su mi nekako posebna... Jesen pogotovo, ne znam vam objasnit zašto. Nekako mi jesen uvijek ima neko mistično, magično ozračje... Very Happy
Na vrh Go down
http://citacica.blog.hr/
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Bavljenje magijom u zimskom periodu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bavljenje magijom u zimskom periodu   Bavljenje magijom u zimskom periodu Icon_minitimeSun Apr 07, 2013 4:18 pm

Shadow Vanskelig (citat):
Kad pročitam vaše komentare, imam dojam da sam luda, jer ja volim jesen i zimu, volim ta godišnja doba jer su mi nekako posebna... Jesen pogotovo, ne znam vam objasnit zašto. Nekako mi jesen uvijek ima neko mistično, magično ozračje... Very Happy
Ne brini-nisi luda Laughing
Ja volim ljeto,tačnije,volim one paklene vrućine od 35 stepeni,pa naviše sunny
Na vrh Go down
Sponsored content





Bavljenje magijom u zimskom periodu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bavljenje magijom u zimskom periodu   Bavljenje magijom u zimskom periodu Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Bavljenje magijom u zimskom periodu
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
arcanum :: Spiritualnost :: Sve i svašta-
Idi na: