arcanum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cilj ovog foruma je okupljanje što većeg broja magijskih iskustava i podataka o paganizmu na jednom mjestu, te stvaranje jedinstvene zajednice.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Novi članovi, dobrodošli. Blessed be.

 

 Predstavljamo se...

Go down 
+54
effy
AirChrysalis
Karmen
pentacle
Fairy Hunter
Max Magnus
Mimi
Aradia
seeker2411
Witchy Witch
Yamshid
medeja
jovanaa
Velebitkinja
magicgirl181
MoonChild
sibila wicca
Baphomet
TheBlueEyedWolf
Atena
Phoenix Infernum
Scorpion
Shadow Vanskelig
Little.Hunter
LonelyMortisha
Malefiz
Aiša
Monsterlove
luna08
Devotion
Gandalf Sivi
chacruna
Dantea
merlin715
Nova
Nella_92
Pumpkin
Aleister Crowley
Aurora
Gea
Equinox
Soul
LithahEla.
oldtree
Lukrecia
Freya
xX..pOiSoN_kIsS..Xx
magla
Ne mogu da se ulogujem!MG
Sena
Ester
moonlight drive
GothicAngel
Night Bird
58 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorPoruka
Ne mogu da se ulogujem!MG

Ne mogu da se ulogujem!MG


Broj komentara : 29
Join date : 2008-10-13
Age : 31
Mjesto : Beograd

Predstavljamo se... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 26, 2010 3:12 am

Pozdrav Nella!
Dobrodosla Smile

Javlja ti se jos jedna 'cudakinja' iz Bg..sa 17 godina.. i jos vaga hahhaah Very Happy
Zapravo.. i ja imam decka i izlazim jaako puno itd ... i opet sam zainteresovana za ovu nasu magiju, a drugari me vise zezaju da sam vestica nego sto znaju da se ne salim sa tim..ali opet mi niko ne govori da sam cudakinja.. (kazu da sam luda haha salim se)
Tkd.. ne vidim sto bi te neko sad prozivao zbog tvojih interesovanja... to samo govori o njima..Wink


BB
Na vrh Go down
Nova

Nova


Broj komentara : 1
Join date : 2009-12-29
Age : 29
Mjesto : Zagreb

Predstavljamo se... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 2 Icon_minitimeWed Feb 17, 2010 6:06 pm

Bok svima. Ja sam Nova živim u Zagrebu i imam 15 ( ubrzo 16) godina. Rođena sam na grozan datum ( moje sestre ga smatraju groznim ja ne) 13. Jako me interesira wicca. Pa još sam početnica..=)
Na vrh Go down
merlin715

merlin715


Broj komentara : 1
Join date : 2010-04-06
Age : 32
Mjesto : Zagreb

Predstavljamo se... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 06, 2010 1:27 am

Pozdrav svima... evo ja sam vam novi ÄŤlan... imam 18 god... Iz Zagreba sam... Bavim se intenzivnim prouÄŤavanjem magije oko 5 godina, ali je sve poÄŤelo puno prije...

Nadam se da ovaj forum neće izumrijeti... Laughing
Na vrh Go down
Dantea

Dantea


Broj komentara : 9
Join date : 2010-06-06
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Predstavljamo se... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 3:30 pm

Ja se zovem Dantea. Necu jos otkriti svoj pravi identitet, ali u buducnosti vidjet cemo. Smile
Imam 16 godina, i dolazim iz Sarajeva. Od kada znam za sebe uvijek sam voljela, i uvijek me je privlacilo Nadnaravno. Ja i jos moje 3 drugarice nedavno smo odlucili da osnujemo koven, ali problem je bio sto nismo imale pojma gdje da pocnemo. Eto, tako sam ja dobila zadatak da skupim informacije, sto me je i dovelo do pronalaska ovog foruma. Nazalost vidim da mu i ne ide bas najbolje, i da su cak i admini otisli, ali se iskreno nadam da ce se malo vise aktivirat, jos pogotovo sad kad ce ljeto, tako da nema skole. (Hura!). Ima li cini za vise aktivnije forum? Very Happy
Na vrh Go down
chacruna

chacruna


Broj komentara : 1
Join date : 2010-10-13
Age : 38
Mjesto : 7 šuma na kraju svemira

Predstavljamo se... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 13, 2010 11:01 pm

za pocetak ljubav i svijetlost

tko sam , što sam,, saznat čete tu uz druženje s vama,,
a zasto sam ovdije? e pa zato hehe,,
možda zato,, jer osiječam, vidim šumska stvorenja tu i tamo, a i nekako sve što mi se dešava u životu vodi me na ovaj put,
tu gdje jesam sada,,a i tu sa vama,,
znanja nemam,ali tu sam da naucim, ali imam vjere , i VIDIM OSIJECAM ZNAM i to je jedan od mojih životnih puteva kojim trebam krociti , jer svemir mi je dao velike darove ,a na meni je da ucim, rastem i sirim ljubav dalje...

tko sam, sto sam?? hmm,,, eto jedan dio mene.. neka moje slike govore za mene, tko sam , što sam Smile

Predstavljamo se... - Page 2 Alcybychacrunamtina.th

Predstavljamo se... - Page 2 Ifeelbychacrunamtina.th

Predstavljamo se... - Page 2 Miim.th

Predstavljamo se... - Page 2 Beyondocelotlbychacruna.th

Predstavljamo se... - Page 2 Umska.th

Predstavljamo se... - Page 2 42695289.th
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Predstavljamo se... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 2 Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 12:31 pm

Želim dobrodošlicu svim novim članovima! Žao mi je što je forum bio pasivan kada ste ga našli. Nadam se da će se ubuduće stanje promjeniti Smile

Blessed be.
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
Gandalf Sivi

Gandalf Sivi


Broj komentara : 26
Join date : 2010-12-12
Mjesto : Middle-Earth

Predstavljamo se... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 2 Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 1:33 pm

Budite sretni i pocasceni dragi moji warloci,magevi,shamani,priestovi i kvazi vjestice,jer dosao je Gandalf.Ni crni ni bijeli vec sivi,iz dubine Moria-e se vratio savladajuci u partiji šaha mocnog demona Balroga.
Cilj dolaska na ovaj forum je neznatan,kako vama tako ni meni,to jos stoji da sudbina pokaze(mada je vjerovatno iz dosade)
Uglavnom da ne duljim vise,mada bi mogao o sebi reci jos mnogo toga(cak imaju i knjige i filmovi napisani o meni),
Zelim vam sretan moj dolazak,ugodno druzenje,raspravljanje,svadjanje,smijanje i plakanej(ovog zadnjeg sto manje)
I zavrsio bih post sa rijecima velikih mudraca:May the force be with you!



(svaka slicnost datih karaktera je slucajna i nemoguca)
Na vrh Go down
oldtree

oldtree


Broj komentara : 24
Join date : 2009-01-07

Predstavljamo se... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 14, 2010 11:05 pm

Gandalf Sivi (citat):
Budite sretni i pocasceni dragi moji warloci,magevi,shamani,priestovi i kvazi vjestice,jer dosao je Gandalf.Ni crni ni bijeli vec sivi,iz dubine Moria-e se vratio savladajuci u partiji šaha mocnog demona Balroga.
Cilj dolaska na ovaj forum je neznatan,kako vama tako ni meni,to jos stoji da sudbina pokaze(mada je vjerovatno iz dosade)
Uglavnom da ne duljim vise,mada bi mogao o sebi reci jos mnogo toga(cak imaju i knjige i filmovi napisani o meni),
Zelim vam sretan moj dolazak,ugodno druzenje,raspravljanje,svadjanje,smijanje i plakanej(ovog zadnjeg sto manje)
I zavrsio bih post sa rijecima velikih mudraca:May the force be with you!



(svaka slicnost datih karaktera je slucajna i nemoguca)



Jaoj Gandalfe moze li autogram?
kada glumis u Hobitu? Wink
Na vrh Go down
magla

magla


Broj komentara : 81
Join date : 2009-02-19
Age : 34
Mjesto : Brčko

Predstavljamo se... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 01, 2011 11:45 pm

dragi moji magovi, vjestice, samani i svi ostali xD u novu 2011 smo usli za vereme opadajuceg mjeseca Sad i sami znate da to neprestavlja bas uspesnu narednu godinu ali prezivili smo i gore stvari od ovih tako nije vreme da tugujemo i brinemo se sta ce biti vec da se opustimo i da uzivamo PA SREĆNA NOVA 2011 GODINA santa
Na vrh Go down
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Predstavljamo se... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 11, 2011 1:39 am

Auuu, pa ovde se nakupilo ljudi!
Very Happy
Želim svima dobrodošlicu!
Inače, ja sam lično mislio da je forum ugašen i sad se baš prijatno iznenadih kada sam video da je ponovo proradio.
Tu sam da svoje znanje rado delim sa vama! Wink

Pozdrav svima, blagosloveni budite i neka vas Bogovi čuvaju! Very Happy
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Predstavljamo se... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 11, 2011 7:08 pm

moonlight drive (citat):
Auuu, pa ovde se nakupilo ljudi!
Very Happy
Želim svima dobrodošlicu!
Inače, ja sam lično mislio da je forum ugašen i sad se baš prijatno iznenadih kada sam video da je ponovo proradio.
Tu sam da svoje znanje rado delim sa vama! Wink

Pozdrav svima, blagosloveni budite i neka vas Bogovi čuvaju! Very Happy

forum ponovo aktivan što se tiče administracije samo fale članovi Smile
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Predstavljamo se... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 11, 2011 7:42 pm

Mist (citat):
moonlight drive (citat):
Auuu, pa ovde se nakupilo ljudi!
Very Happy
Želim svima dobrodošlicu!
Inače, ja sam lično mislio da je forum ugašen i sad se baš prijatno iznenadih kada sam video da je ponovo proradio.
Tu sam da svoje znanje rado delim sa vama! Wink

Pozdrav svima, blagosloveni budite i neka vas Bogovi čuvaju! Very Happy

forum ponovo aktivan što se tiče administracije samo fale članovi Smile

Vidim da je malo neaktivno sa te strane, ali nadamo se da će biti bolje! Very Happy
Evo ja ću probati da dovedem par ljudi na forum koji su u tim vodama. Red bi bio da se malo podigne atmosfera! Very Happy

Inače, ako nekog zanima posetite moj blog posvećen veri starih Slovena. http://zmajsvetovidov.blogspot.com/
Voleo bih da čujem komentare. Wink
Na vrh Go down
Devotion

Devotion


Broj komentara : 2
Join date : 2011-01-17
Age : 57

Predstavljamo se... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 17, 2011 3:01 pm

moonlight drive (citat):
Auuu, pa ovde se nakupilo ljudi!
Very Happy
Želim svima dobrodošlicu!
Inače, ja sam lično mislio da je forum ugašen i sad se baš prijatno iznenadih kada sam video da je ponovo proradio.
Tu sam da svoje znanje rado delim sa vama! Wink

Pozdrav svima, blagosloveni budite i neka vas Bogovi čuvaju! Very Happy

Ćaooo Stevane ^^

Enivej, ja sam ovde jer me, gore pomenuta osoba, zamolila da pogledam forum. ^^
Inače, šlepam se uz Stevana, i zahvaljujući njemu interesujem se za Nordijsku mitologiju, prvenstveno.

Glad to be here. ^^
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Predstavljamo se... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 17, 2011 3:16 pm

Devotion (citat):
moonlight drive (citat):
Auuu, pa ovde se nakupilo ljudi!
Very Happy
Želim svima dobrodošlicu!
Inače, ja sam lično mislio da je forum ugašen i sad se baš prijatno iznenadih kada sam video da je ponovo proradio.
Tu sam da svoje znanje rado delim sa vama! Wink

Pozdrav svima, blagosloveni budite i neka vas Bogovi čuvaju! Very Happy

Ćaooo Stevane ^^

Enivej, ja sam ovde jer me, gore pomenuta osoba, zamolila da pogledam forum. ^^
Inače, šlepam se uz Stevana, i zahvaljujući njemu interesujem se za Nordijsku mitologiju, prvenstveno.

Glad to be here. ^^

Welcome Smile
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Predstavljamo se... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 17, 2011 10:05 pm

Devotion (citat):
moonlight drive (citat):
Auuu, pa ovde se nakupilo ljudi!
Very Happy
Želim svima dobrodošlicu!
Inače, ja sam lično mislio da je forum ugašen i sad se baš prijatno iznenadih kada sam video da je ponovo proradio.
Tu sam da svoje znanje rado delim sa vama! Wink

Pozdrav svima, blagosloveni budite i neka vas Bogovi čuvaju! Very Happy

Ćaooo Stevane ^^

Enivej, ja sam ovde jer me, gore pomenuta osoba, zamolila da pogledam forum. ^^
Inače, šlepam se uz Stevana, i zahvaljujući njemu interesujem se za Nordijsku mitologiju, prvenstveno.

Glad to be here. ^^

Ooo, dobrodošla! Smile
Lep provod! Hail! Very Happy
Na vrh Go down
Devotion

Devotion


Broj komentara : 2
Join date : 2011-01-17
Age : 57

Predstavljamo se... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 18, 2011 1:29 am

Hvala ^^
Na vrh Go down
luna08

luna08


Broj komentara : 3
Join date : 2011-01-31
Age : 34

Predstavljamo se... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 2 Icon_minitimeWed Feb 02, 2011 1:31 am

bok svima!
ja sam luna (naravno, to nije moje pravo ime..) i imam 21 god. oduvijek me zanimala magija, a za wiccu sam saznala u srednjoj školi kad sam igrom slučaja dobila tu temu za seminar. cheers nisam znala da nešto takvo postoji, a kad sam saznala za wiccu bila sam presretna. Very Happy priroda me oduvijek privlačila! cheers
Na vrh Go down
magla

magla


Broj komentara : 81
Join date : 2009-02-19
Age : 34
Mjesto : Brčko

Predstavljamo se... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 21, 2011 4:20 pm

Dižem svoj kalež u ime početka novog života. Sretno vam Ostara. Neka vas sreća prati koji god Put izabrali. Smile
Na vrh Go down
Monsterlove




Broj komentara : 1
Join date : 2011-03-30
Age : 28

Predstavljamo se... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Hey.   Predstavljamo se... - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 30, 2011 1:06 pm

Hey, ljudi. Ja sam Monsterlove, imam 16 godina. Jos od detinjastva mi se desavaju cudne stvari, koje sam do sada nerado povezivala sa "magijom" ali na kraju sam ipak morala da to prihvatim. Stvari kao levitacija ( lebdenje), vizije, i bio. energija. Sada bih zelela da nesto vise naucim i saznam o tome. Jer, na kraju moram da prihvatim sebe. Smile Veliki Pozdrav za sve, forum je prava stvar. Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Na vrh Go down
magla

magla


Broj komentara : 81
Join date : 2009-02-19
Age : 34
Mjesto : Brčko

Predstavljamo se... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 31, 2011 3:46 am

pozdrav Monsterlove dobro dosla na forum Smile kako je doslo proljece i priroda je zivnula tako cemo i mi valjda zivnuti pomalo al sigurno forum je jako dobar za sada ali potrudicemo se zajedno da bude jos bolji ima tu detalja koji treba dodat Very Happy
Na vrh Go down
Aiša

Aiša


Broj komentara : 1
Join date : 2011-04-09
Age : 31
Mjesto : Srbija,

Predstavljamo se... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 09, 2011 8:33 pm

Zdravo svima. Smile Drago mi je što sam pronašla ovaj forum. Ne znam ni sama kako sam naletela na wiccu,počela sam sve više i više da kopam i nalazim stvari o njoj iiii eto me ovde. Spremna sam da učim,nadam se da ćete mi vi pomoći. Pozdrav! cheers
Na vrh Go down
Malefiz

Malefiz


Broj komentara : 14
Join date : 2011-05-15
Age : 38
Mjesto : Sarajevo

Predstavljamo se... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: hi   Predstavljamo se... - Page 2 Icon_minitimeSun May 15, 2011 12:36 pm

Cao

eh posto sam i ja nova red je da se predstavim Wink...magijsko ime mi je Malefiz pa ce biti i na Forumu...inace zivim u Sarajevu,pisem master na germanistici,radim u njemackoj firmi,imam 25 godina i bavim se magijom vec punih 10 godina.Prosla sam kroz te godine mnoge vrste i podvrste ali sam se zadrzala na miksu balkanske i keltske magije a posto se nikad nemoze nauciti sve,radujem se razmijeni znanja ovdje Wink.
Sad za sad pokusavamo podici na noge Koven u Sarajevu koji bi podrazumijevao par mjesecnih sastanaka radi druzenja,podrske i sl. nas magijski zena Wink...pa zasad nas je 4 a mozda bude nekad i vise....osala mi zelja da postoji i ovdje neka grupa istomisljenika kao sto to imaju na stotine na zapadu...eto toliko za sad od mene i nadam se ljepom druzenju;)Puno pozdrava svima Very Happy
Na vrh Go down
http://svijet-magije.piczo.com
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Predstavljamo se... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 2 Icon_minitimeWed Jun 15, 2011 2:11 am

Veliki pozdrav i dobrodošlica novim članovima! sunny
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Predstavljamo se... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 2 Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 7:28 pm

Malefiz (citat):
Cao

eh posto sam i ja nova red je da se predstavim Wink...magijsko ime mi je Malefiz pa ce biti i na Forumu...inace zivim u Sarajevu,pisem master na germanistici,radim u njemackoj firmi,imam 25 godina i bavim se magijom vec punih 10 godina.Prosla sam kroz te godine mnoge vrste i podvrste ali sam se zadrzala na miksu balkanske i keltske magije a posto se nikad nemoze nauciti sve,radujem se razmijeni znanja ovdje Wink.
Sad za sad pokusavamo podici na noge Koven u Sarajevu koji bi podrazumijevao par mjesecnih sastanaka radi druzenja,podrske i sl. nas magijski zena Wink...pa zasad nas je 4 a mozda bude nekad i vise....osala mi zelja da postoji i ovdje neka grupa istomisljenika kao sto to imaju na stotine na zapadu...eto toliko za sad od mene i nadam se ljepom druzenju;)Puno pozdrava svima Very Happy


Dobrodošla Smile Lijepo je imati nekog iskusnog poput tebe na forumu.
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
LonelyMortisha

LonelyMortisha


Broj komentara : 9
Join date : 2011-08-28
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Predstavljamo se... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Lijep pozdrav!   Predstavljamo se... - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 28, 2011 2:25 am

Nova sam na ovom forumu, možete me zvati Mortisha. Iz Sarajeva sam i imam 22g. Paganska religija me zanima od malena a aktivno proučavam i njegujem wiccu 7g. Studiram u Sa i spisateljica sam na temu fantazije i horora. Također crtam i kreiram.. Bilo bi mi drago da upoznam sebi slične iz Sarajeva, makar radi druženja. Vjerujem da prirodnjaci najbolje uče u samoći, ali postalo je malo depresivno :S
Na vrh Go down
Sponsored content





Predstavljamo se... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Predstavljamo se...
Na vrh 
Stranica 2/6Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
arcanum :: Spiritualnost :: Sve i svašta-
Idi na: