arcanum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cilj ovog foruma je okupljanje što većeg broja magijskih iskustava i podataka o paganizmu na jednom mjestu, te stvaranje jedinstvene zajednice.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Novi članovi, dobrodošli. Blessed be.

 

 Predstavljamo se...

Go down 
+54
effy
AirChrysalis
Karmen
pentacle
Fairy Hunter
Max Magnus
Mimi
Aradia
seeker2411
Witchy Witch
Yamshid
medeja
jovanaa
Velebitkinja
magicgirl181
MoonChild
sibila wicca
Baphomet
TheBlueEyedWolf
Atena
Phoenix Infernum
Scorpion
Shadow Vanskelig
Little.Hunter
LonelyMortisha
Malefiz
Aiša
Monsterlove
luna08
Devotion
Gandalf Sivi
chacruna
Dantea
merlin715
Nova
Nella_92
Pumpkin
Aleister Crowley
Aurora
Gea
Equinox
Soul
LithahEla.
oldtree
Lukrecia
Freya
xX..pOiSoN_kIsS..Xx
magla
Ne mogu da se ulogujem!MG
Sena
Ester
moonlight drive
GothicAngel
Night Bird
58 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorPoruka
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Predstavljamo se... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 4 Icon_minitimeWed Dec 21, 2011 7:43 pm

Dobrodošao! Smile
Ja mislim da je ovo bio jedini domaći forum o Wicci kada sam se ja registrovao, sad ih ima još dosta al ovaj je ipak najbolji. sunny
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Predstavljamo se... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 4 Icon_minitimeSun Dec 25, 2011 8:41 pm

moonlight drive (citat):
Dobrodošao! Smile
Ja mislim da je ovo bio jedini domaći forum o Wicci kada sam se ja registrovao, sad ih ima još dosta al ovaj je ipak najbolji. sunny

Hvala što misliš da je najbolji Very Happy Drago mi je da možemo stvoriti zajednicu istomišljenika spremnih da pomognu jedni drugima Smile

Takođe želim poželiti dobrodošlicu novim članovima, forum se postepeno razvija već 3 i po godine i svaki novi član puno doprinosi Very Happy
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Predstavljamo se... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 4 Icon_minitimeSun Dec 25, 2011 9:26 pm

Drago je i meni što postoji ovaj forum jer stvarno bi bez njega bilo teško naći na jednom mestu ovoliko ljudi koji žele da dele iskustva i zajedno uče! Smile
Na vrh Go down
Phoenix Infernum

Phoenix Infernum


Broj komentara : 32
Join date : 2011-12-21
Age : 38
Mjesto : Novi Sad

Predstavljamo se... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 4 Icon_minitimeSun Dec 25, 2011 11:20 pm

Hvala svima na toploj dobrodoslici Smile
Na vrh Go down
Atena

Atena


Broj komentara : 19
Join date : 2012-01-18

Predstavljamo se... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 10:27 pm

Zdravo , zovem se Atena , imam 17 godina (uskoro 18) i iz Sarajeva sam.
Od malena imam neke veze sa magijom. Kada sam imala 5-6 godina čula sam i videla neke 'nepostojeće' stvari. Tada su mojim roditeljima rekli da imam izuzetno razvijeno šesto čulo. Moji roditelji su na sve načine pokušavali to da 'uklone' iako to naravno nije moguće. Ipak, moja predviđanja i osećaji su prestali na neko vreme. Oduvek sam bila zaluđena vešticama,vampirima pa čak i vukodlacima.. Pre nekih godinu dana, bila sam žestoko iznervirana i ljuta na nekog lika. U sebi sam mu željela sve najgore.. Ne znam da li je to slučajnost ili ne ,ali on je sledeći dan neku gripu.. To se inače dešava često ,kada se naljutim na nekoga,neko mi jednostavno stane na živac.. Tada se obično nešto loše desi toj osobi..ali vremenom sam naučila kako da kontrolišem misli i da ne poželim ništa loše.. Pre nekih pola godine sam se počela zanimati za telekinezu. Voljela bih da je usavršim. Moje zanimanje za nju je počelo kada sam prelomila čašu. Drugarica i ja smo sedile kod mene u sobi , na stolu su stajale 2 čaše pune soka. Počele smo da pričamo o nekoj temi koja mi nije prijala , i skrenula sam pogled na jednu čašu. I čaša se jednostavno prelomila. Preko pola. Prvo sam mislila da je to slučajnost,ali nakon nekih istraživanja sam shvatila da nije. Nakon nekog vremena pokušala sam da nešto pomjerim ili nešto slično,ali nisam uspela. Jedino što sam uspela je da zaustavim kazaljku na satu. Posle toga je glava htela da mi eksplodira. Razmišljala sam o tome da se moje nazovi 'moći' pokreću sam kad sam besna. Ako neko može da mi pomogne,neka se javi u poruci.
Inače, forum mi se mnogo sviđa. Mislim da se mogu pročitati jako zanimljive stvari. Bilo bi fino kad bi nas ovde bilo više. Smile

Veliki pozdrav za sveee Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Shadow Vanskelig

Shadow Vanskelig


Broj komentara : 148
Join date : 2011-10-14
Age : 27

Predstavljamo se... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 10:39 pm

Dobrodošla ^^ Drago mi je da se forumu malo po malo pridružuje sve više novih članova ^^

Imaš vrlo zanimljiva iskustva Smile
Na vrh Go down
http://citacica.blog.hr/
Phoenix Infernum

Phoenix Infernum


Broj komentara : 32
Join date : 2011-12-21
Age : 38
Mjesto : Novi Sad

Predstavljamo se... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 10:55 pm

Pozdrav Atena Smile Dobro dosla medju nas o ti Boginjo mudrosti Smile Very Happy Stvarno imas raznolika iskustva Smile I da, po tome sto si ispricala i meni se cini da tvoje "moci" pokrece bijes. Jer ipak to je jedna, mozda od najjacih emocija koje imamo. Samo je vazno da uspostavis kontrolu nad time tako da bi mogla da probudis te "moci" kad ti zatreba Smile Ako ti treba neka pomoc ili nesta slobodno mi posalji poruku u inbox Smile Nista licno, ostali ali sta cu kad volim Sarajlije i kad sam jedan od njih Very Happy Moram im pomoci xD
Na vrh Go down
Atena

Atena


Broj komentara : 19
Join date : 2012-01-18

Predstavljamo se... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 11:10 pm

Hvala vam na dobrodošlici. Smile
Nadam se da ćemo se lepo družiti ovde.
Ima još dosta stvari koje bih želala da podelim sa vama,pošto u okolini u kojoj živim ljudi baš i ne vole veštičarenje i tako to. Ako neko želi da se dopisujemo i razmenimo iskustva neka mi se javi u inbox. Veliki poz Smile
Na vrh Go down
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Predstavljamo se... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 11:51 pm

Dobrodošla i lep provod želim! Smile
I želim ti da skroz ovladaš tim moćima, jer oni su pravi pravcati dar od Bogova i Boginja! Sve najbolje. Very Happy
Na vrh Go down
Atena

Atena


Broj komentara : 19
Join date : 2012-01-18

Predstavljamo se... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 11:59 pm

Hvala na dobrodošlici! Smile

Ja se nadam da hoću uskoro. Zato se i nalazim na ovom forumu,i drago mi je što ima još dosta ljudi koji se bave magijom. Razmenjivati iskustva i družiti se! Very Happy
Na vrh Go down
TheBlueEyedWolf

TheBlueEyedWolf


Broj komentara : 16
Join date : 2012-03-13
Age : 27
Mjesto : Zagreb

Predstavljamo se... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 4 Icon_minitimeSun Mar 18, 2012 6:52 pm

Bok svima ja sam Jelena! Smile
Već više godina se zanimam za vještičarstvo,a zadnje dvije se aktivno bavim time. Ne pripadam nekoj određenoj tradiciji nego sam jednostavno duhovna, i pako mi paše! Živim u Hrvatskoj u Zagrebu,a svoju religiju držim za sebe,jer sam još uvijek maloljetna, a živim u obitelji kršćana. Muči me to što im nemogu reći, ali nadam se da će i za to doći vrijeme... Wink Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Baphomet




Broj komentara : 7
Join date : 2012-03-19

Predstavljamo se... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 4 Icon_minitimeMon Mar 19, 2012 11:00 am

Stari čiča (41) kaotičar ili tako nešto Very Happy
Na vrh Go down
sibila wicca

sibila wicca


Broj komentara : 1
Join date : 2012-03-30

Predstavljamo se... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 4 Icon_minitimeSat Mar 31, 2012 3:03 pm

ozdrav svima,nova sam na forumu ali vec jako dugo prakticiram wiccu ,drago mi je da postoji ovo divno mjesto sa mnostvom dragih ljudi sa kojima mogu podjeliti sva svoja iskustva ali i nauciti nesto novo.......B.B.......za sada toliko od mene:) vasa Sibila flower
Na vrh Go down
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Predstavljamo se... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 4 Icon_minitimeSat Mar 31, 2012 3:06 pm

Dobrodošli novi članovi. Smile
Na vrh Go down
MoonChild




Broj komentara : 2
Join date : 2012-05-21
Age : 27
Mjesto : Sarajevo

Predstavljamo se... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 4 Icon_minitimeTue May 22, 2012 4:11 am

Pa da se i ja predstavim:Zivim u Sarajevu,bio sam u svakoj mogucij vjeri(sotonizam Twisted Evil ,islam,krscanstvo.budizam,hinduizam...itd) ali jednostavno nijedna religija mi nije odgovarala,nije imala ono nesto...I tako ja odlucim da se malo raspitam na net-u o wicci i svidjeh mi se perspektiva wicce na okolinu i svijet,jednostavno neopisivo....I stvarno mi je drago postoji ova stranica jer se nekako ne osjecam vise kolko-tolko cudno Mad
Blagoslovljeni bili!
Na vrh Go down
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Predstavljamo se... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 4 Icon_minitimeTue May 22, 2012 3:31 pm

MoonChild (citat):
Pa da se i ja predstavim:Zivim u Sarajevu,bio sam u svakoj mogucij vjeri(sotonizam Twisted Evil ,islam,krscanstvo.budizam,hinduizam...itd) ali jednostavno nijedna religija mi nije odgovarala,nije imala ono nesto...I tako ja odlucim da se malo raspitam na net-u o wicci i svidjeh mi se perspektiva wicce na okolinu i svijet,jednostavno neopisivo....I stvarno mi je drago postoji ova stranica jer se nekako ne osjecam vise kolko-tolko cudno Mad
Blagoslovljeni bili!
Pa jeste...upravu si.I ja sam mnogo eksperimentisala,raspitivala se i sve to,ali svugdje ima ta nekakva rupa koja nedostaje.
Lijepo je biti "svoj na svome" u okruženju u kojem te niko neće optuživati zbog tvojih pogleda na svijet ili tvog izbora Very Happy
Na vrh Go down
Shadow Vanskelig

Shadow Vanskelig


Broj komentara : 148
Join date : 2011-10-14
Age : 27

Predstavljamo se... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 4 Icon_minitimeThu May 24, 2012 1:43 pm

Želim natopliju moguću dobrodošlicu svim novim članovima ^^

Inače, ja sam počela čitati knjigu tradicionalno balkansko veštičarstvo (nisam ziher, al mislim da mi je to poslao... moonloght drive? Ne znam, neki dečko s foruma je Razz I sve se više okrećem balkanskom paganizmu, nego Gardtnerovoj Wicci. Jednostavno mi više odgovara, a i to mi je tema referata iz vjeronauka Cool
Na vrh Go down
http://citacica.blog.hr/
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Predstavljamo se... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 4 Icon_minitimeThu May 24, 2012 3:23 pm

Shadow Vanskelig (citat):
Želim natopliju moguću dobrodošlicu svim novim članovima ^^

Inače, ja sam počela čitati knjigu tradicionalno balkansko veštičarstvo (nisam ziher, al mislim da mi je to poslao... moonloght drive? Ne znam, neki dečko s foruma je Razz I sve se više okrećem balkanskom paganizmu, nego Gardtnerovoj Wicci. Jednostavno mi više odgovara, a i to mi je tema referata iz vjeronauka Cool
Hej Shadow Very Happy Da te nešto pitam...Je li kod tebe u školi islamska vjeronauka ili općenito etika???Kako to da radite referate na tu temu kad 90% profača iz vjeronauke negira postojanje bilo koje druge "više sile"??? Smile
Na vrh Go down
Shadow Vanskelig

Shadow Vanskelig


Broj komentara : 148
Join date : 2011-10-14
Age : 27

Predstavljamo se... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 4 Icon_minitimeFri May 25, 2012 3:38 am

Ja sam ti kršćanin službeno, pa imam i takav vjeronauk. A kako je u mojoj školi svega 10 ljudi druge vjere, oni imaju etiku. Da mi je mama dala, i ja bi išla na etiku, al jbga, nije dala Razz

Kako radimo? Lijepo. Profka rekla da izaberemo temu iz knjige. Jedna od tema je i prirodne i politeističke religije, pa je još rekla da možemo jednu od prirodnih/politeističkih religija kao takvu uzeti. I ja uzela paganizam Very Happy Rekla sam joj to dva tjedna prije nego što su ostali birali, objasnila joj neke brutalno skraćene osnove, i rekla mi je dobro, samo daj. I rekla sam joj da sam u nekim izvorima našla (a jesam) da je božica Aradia (Aradia, Diana, svi znamo da postoje mnoga imena za Božicu) poslala svoju kćer na Zemlju da nauči ljude magiji i svemu ostalome, jer je rekla kako je kršćanstvo jedina religija u kojoj je Bog sišao na Zemlju pa sam ju išla razuvjeriti Cool
Na vrh Go down
http://citacica.blog.hr/
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Predstavljamo se... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 4 Icon_minitimeFri May 25, 2012 2:58 pm

Ok,onda ti u svakom slučaju želim sreću sa tim zadatkom Very Happy
Ako šta treba help,reci Smile
Ja ne idem na vjeronauku,ali sam nekoliko puta bila s frendovima na času (kada mi se nije dalo ići kući) i islamski vjernici PREZIRU sve paganske religije.Nastavnica vjeronauke čak tvrdi da je svako ko u takve stvari vjeruje potpuno lud i da ti ljudi imaju problema u glavi Rolling Eyes Uglavnom,ženska pljuje po bilo čemu što nije islam Rolling Eyes
I zbog toga mi je i bilo malčice čudno što ti je profačica dopustila da radiš referat na tu temu Laughing
Na vrh Go down
Shadow Vanskelig

Shadow Vanskelig


Broj komentara : 148
Join date : 2011-10-14
Age : 27

Predstavljamo se... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 4 Icon_minitimeSun May 27, 2012 12:40 am

Ma moja profka iz vjeronauka je opićena totalno lol! Otvorena je za svašta novo, a još se više zainteresirala za moju temu kad sam ju pitala šta da napravim sa zaključkom (u kojem mora bit stav Crkve) jer je paganizam vjera čije je pripadnike Crkva proganjala u srednjem vijeku.

Napisah danas uvod, jedna A4 stranica ispisana rukom.

A da više ne offamo, jamo se premjestit u temu Brbljaonica, ako te išta drugo zanima, i ako mi bude trebala pomoć, tamo ću napisati :*
Na vrh Go down
http://citacica.blog.hr/
Velebitkinja




Broj komentara : 3
Join date : 2012-08-11

Predstavljamo se... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 11, 2012 6:38 pm

Vec 3 godine citam jako mnogo o wicca religiji, njenim razlicitim smjerovima, ritualima, biljkama... Posebno me zanimaju ljekovite biljke.
Naisla sam jednom na ovaj ritual ispod i htjela bih vas pitati znate li kako se pravi ''prasha od vlastitih suza''?

Da Vjestica bude jaka i mocna

Posusi sjemenu tekucinu bilo kojeg muskarca i onda je sastruzi sa kako bi se dobio fini prasak.Izmjesaj taj prasak sa prashom od osusenih suza, svojih.Namazi se tim prahom samo jednom u godini po tijelu.Nema li ga dovoljno tad se namazi po celu, po prsima i bedrima.To cinis kad je Sabba Halloweena.Te noci slavis Sabbe.Poslije Sabbe se ne peri sljedecih sedam dana.Tada ce ti cijela godina biti sretna i uspjesna, bit ces jaka i mocna, niko ti nece moci nista.Imat ces koga pozelis, svako ce biti tvoj rob i sluziti ti slusajuci tvoje naloge.Svaki obred i prizivanje koje izvrsis, svaku caroliju koju spravis sve ce biti dvostruko jace od uobicajenog djelovanja.
A kad dodje sljedeca Sabba Halloweena, moras se i opet namazati tim prahom.Nemas li ga dovoljno djelovanje prestaje.Prah, naime, vrijedi, samo godinu dana i ni minut vise

Unaprijed zahvaljujem!
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Predstavljamo se... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 11, 2012 6:48 pm

Dobrodošla na forum Smile

Velebitkinja (citat):
Vec 3 godine citam jako mnogo o wicca religiji, njenim razlicitim smjerovima, ritualima, biljkama... Posebno me zanimaju ljekovite biljke.
Naisla sam jednom na ovaj ritual ispod i htjela bih vas pitati znate li kako se pravi ''prasha od vlastitih suza''?

Da Vjestica bude jaka i mocna

Posusi sjemenu tekucinu bilo kojeg muskarca i onda je sastruzi sa kako bi se dobio fini prasak.Izmjesaj taj prasak sa prashom od osusenih suza, svojih.Namazi se tim prahom samo jednom u godini po tijelu.Nema li ga dovoljno tad se namazi po celu, po prsima i bedrima.To cinis kad je Sabba Halloweena.Te noci slavis Sabbe.Poslije Sabbe se ne peri sljedecih sedam dana.Tada ce ti cijela godina biti sretna i uspjesna, bit ces jaka i mocna, niko ti nece moci nista.Imat ces koga pozelis, svako ce biti tvoj rob i sluziti ti slusajuci tvoje naloge.Svaki obred i prizivanje koje izvrsis, svaku caroliju koju spravis sve ce biti dvostruko jace od uobicajenog djelovanja.
A kad dodje sljedeca Sabba Halloweena, moras se i opet namazati tim prahom.Nemas li ga dovoljno djelovanje prestaje.Prah, naime, vrijedi, samo godinu dana i ni minut vise

Unaprijed zahvaljujem!

Meni to baš ne zvuči kao bijela magija.
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
Velebitkinja




Broj komentara : 3
Join date : 2012-08-11

Predstavljamo se... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 11, 2012 8:15 pm

Zavisi kako na to gledas i koje su tvoje zelje kada to cinis.

Nije mi potrebno da mi se itko pokorava, a uz to sam i u dugoj, sretnoj vezi. Smile Vjerujem da su za ovakvo sto sposobne samo osobe koje nisu na cisto same sa sobom.

Zanima me jer zelim pojacati svoje moci i osigurati to da mi rituali dobro prolaze. Vise me zanima taj dio gdje pise ''bit ces jaka i mocna, niko ti nece moci nista''. To me zanima jer su na mene vec bacili sihre iz ljubomore (jedna starija gospodja mi je to skidala i namucila sam se s tim. Eh, gdje ljubomora zna covjeka odvesti, tuzno.)

Dakle, zastita, pojacanje moci i nadasve uspjeh. Smile

Zar se ne vodimo sve pravilom (mozemo reci i zakonom) - sve ono sto posaljes, vrati ti se triput. Smile



Opet se vracam, zna li itko kako se pravi prasha od osusenih suza?
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Predstavljamo se... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 11, 2012 9:38 pm

Velebitkinja (citat):
Zavisi kako na to gledas i koje su tvoje zelje kada to cinis.

Nije mi potrebno da mi se itko pokorava, a uz to sam i u dugoj, sretnoj vezi. Smile Vjerujem da su za ovakvo sto sposobne samo osobe koje nisu na cisto same sa sobom.

Zanima me jer zelim pojacati svoje moci i osigurati to da mi rituali dobro prolaze. Vise me zanima taj dio gdje pise ''bit ces jaka i mocna, niko ti nece moci nista''. To me zanima jer su na mene vec bacili sihre iz ljubomore (jedna starija gospodja mi je to skidala i namucila sam se s tim. Eh, gdje ljubomora zna covjeka odvesti, tuzno.)

Dakle, zastita, pojacanje moci i nadasve uspjeh. Smile

Zar se ne vodimo sve pravilom (mozemo reci i zakonom) - sve ono sto posaljes, vrati ti se triput. Smile



Opet se vracam, zna li itko kako se pravi prasha od osusenih suza?

Ja sam samo rekla kako mi se učinilo Smile A za suze nekako mi najlogičnije izgleda plakat na komadić stakla pa kada se osuši sastrugat xD
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
Sponsored content





Predstavljamo se... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 4 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Predstavljamo se...
Na vrh 
Stranica 4/6Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
arcanum :: Spiritualnost :: Sve i svašta-
Idi na: