arcanum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cilj ovog foruma je okupljanje što većeg broja magijskih iskustava i podataka o paganizmu na jednom mjestu, te stvaranje jedinstvene zajednice.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Novi članovi, dobrodošli. Blessed be.

 

 mac mac - životinsko carstvo

Go down 
+9
Gandalf Sivi
Dantea
Svetovid
Ester
Gea
moonlight drive
oldtree
Freya
magla
13 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

mac mac - životinsko carstvo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mac mac - životinsko carstvo   mac mac - životinsko carstvo - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 1:15 pm

Jel više volite kucove ili mace? Very Happy
Na vrh Go down
Shadow Vanskelig

Shadow Vanskelig


Broj komentara : 148
Join date : 2011-10-14
Age : 27

mac mac - životinsko carstvo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mac mac - životinsko carstvo   mac mac - životinsko carstvo - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 7:32 pm

Ne mogu se odlučiti Razz Volim sve životinje, ali, kad bih baš MORALA birati, izabrala bih... i mačku i psa xDD
Na vrh Go down
http://citacica.blog.hr/
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

mac mac - životinsko carstvo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mac mac - životinsko carstvo   mac mac - životinsko carstvo - Page 2 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 1:46 am

I ja bih jako voleo da imam i psa i mačku! Very Happy Ali recimo da moram birati između njih dvoje, to bi ipak bio pas. cheers

Nekako su mi draži. A i jako mi nedostaje moja Maza, jedno kučence koje je došlo kod nas u dvorište i jednostavno ostalo. Skroz je bila lepa i zanimljiva, sa njom nikad nije bilo dosadno! Imala je i tu moć da samo mahanjem svog repa i skakanjem ulepša dan. Ali pre 20ak dana smo je zbog nekih problema (imala je malo čudan temperament ponekad, jurila komšijske kokoške), morali odneti u grad i od tada je više nisam video. Eh... Sad
Na vrh Go down
Sponsored content





mac mac - životinsko carstvo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mac mac - životinsko carstvo   mac mac - životinsko carstvo - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
mac mac - životinsko carstvo
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
arcanum :: Spiritualnost :: Sve i svašta-
Idi na: