arcanum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cilj ovog foruma je okupljanje što većeg broja magijskih iskustava i podataka o paganizmu na jednom mjestu, te stvaranje jedinstvene zajednice.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Novi članovi, dobrodošli. Blessed be.

 

 Brbljaonica

Go down 
+4
Phoenix Infernum
Scorpion
moonlight drive
Shadow Vanskelig
8 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorPoruka
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Brbljaonica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 2 Icon_minitimeSun Jan 01, 2012 3:18 am

Srećna svima 2012! Very Happy Želim vam svima od srca u Novoj godini sve najbolje! Mnogo zdravlja, sreće, napredovanja i ljubavi!
Neka vas Bogovi i Boginje čuvaju! sunny

Inače, ko može, neka pogleda u nebo i pronađe sazvežđe Orion! Smile Savršeno se vidi, ovo je retka prilika da se vidi celo! I te su zvezde trenutno skoro i najizraženije od svih zvezda na nebu. Ovo sigurno ima neku poruku koju bi neki mudrac iz davnina mogao rastumačiti. Smile

Veliki pozdrav svima i još jednom - Neka vam je srećna Nova godina!
Na vrh Go down
Shadow Vanskelig

Shadow Vanskelig


Broj komentara : 148
Join date : 2011-10-14
Age : 27

Brbljaonica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 2 Icon_minitimeSun Jan 01, 2012 9:09 pm

Rado bih ga ja pogledala, ali ne znam ni kako izgleda, a kamoli kamo gledati Razz
Na vrh Go down
http://citacica.blog.hr/
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Brbljaonica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 02, 2012 3:44 am

http://newswatch-media.nationalgeographic.com/files/2009/02/orion-constellation.jpg

Nadam se da može pomoći. Po egipatskom verovanju, dom Bogova. Smile
Na vrh Go down
Shadow Vanskelig

Shadow Vanskelig


Broj komentara : 148
Join date : 2011-10-14
Age : 27

Brbljaonica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 2 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 10:42 pm

Gledam i ne vjerujem ^^ Izgleda da se forum pokrene pred kraj praznika jer nas je opet 3 on-line, s igurna sam da, kad bi Mist stavila opciju da se vidi ko je sve bio tu u zadnjih 24 sata, bilo barem 5-6 imena, vjerojatno i više ^^ Ide nam Very Happy
Na vrh Go down
http://citacica.blog.hr/
Phoenix Infernum

Phoenix Infernum


Broj komentara : 32
Join date : 2011-12-21
Age : 38
Mjesto : Novi Sad

Brbljaonica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 2 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:57 pm

Malo po malo pa ce nas biti Smile A ako ima ta opcija ja glasam da se stavi Smile
Na vrh Go down
Shadow Vanskelig

Shadow Vanskelig


Broj komentara : 148
Join date : 2011-10-14
Age : 27

Brbljaonica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 1:56 am

Ima, ima, samo ju treba namjestit, a ja se sad ne mogu sjetit u kojem točno dijelu AdminPanela se to može namjestit. Pogledat ću na svom forumu pa joj budem poslala, baš me zanima Very Happy
Na vrh Go down
http://citacica.blog.hr/
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Brbljaonica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 2 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 11:26 pm

Jelenskih mi rogova! Gde si svi nestali? Very Happy
Na vrh Go down
Phoenix Infernum

Phoenix Infernum


Broj komentara : 32
Join date : 2011-12-21
Age : 38
Mjesto : Novi Sad

Brbljaonica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 2 Icon_minitimeSun Feb 05, 2012 2:02 am

GRUDVAMO SEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Shadow Vanskelig

Shadow Vanskelig


Broj komentara : 148
Join date : 2011-10-14
Age : 27

Brbljaonica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 2 Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 2:23 am

Taman sam ja tjela napisat - ljudi, pa jeste se izgubili u ovom silnom snijegu što nas zatrpa? xD

Ja se ne grudam, ja se šopam po snijegu ^^ I baš mi je super, uvalim se u snijeg, još imam skafander pa mi fino toplo, i uživam Very Happy

A vi? Kako vi podnostie ovu zimu? Znam da je u Mostaru metar snijega (znam nekoliko ljudi otamo), ovdje u Slavoniji su isto neki auti zatrpani, vani je minus pingvin (a i ja sam se osjećala ko jedan sad kad sam išla s folklora u 10 i nešt) i ladno jeee pale
Na vrh Go down
http://citacica.blog.hr/
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Brbljaonica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 2 Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 2:50 am

Meni je iskreno ovaj sneg mnogo dobro došao. Very Happy Nedostajao mi je, a i teško da mogu da zamislim pravu zimu bez snega. Ovde je takođe napadao baš dosta i izgleda da pada i sada. Čak ni škole nema ove nedelje! Very Happy Neki putevi su neprohodni jer je sneg napadao oko 2-3 metra. Sneg nam je doneo vanredni raspust! Very Happy
A meni je super došao jer se mnogo bolje osećam otkad je napadao, skroz oplemeni i osveži. Bio sam prehlađen, a sad mi je baš bolje. Very Happy

Šta mislite o snegu uopšteno? Kako ga doživljavate i osećate? Smile
Na vrh Go down
Shadow Vanskelig

Shadow Vanskelig


Broj komentara : 148
Join date : 2011-10-14
Age : 27

Brbljaonica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 2 Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 8:05 pm

Voooolim snijeeeg I love you Uživam kolko god mogu (iako sad imam upalu mišića pa nemrem van xD) i baš mi je dobro. Navikla sam na ladne slavonske zime pa se znam spremit i nije mi hladno u školi (hodnik dug 100 m, a sve skupa 3 radijatora, i to u gornjem dijelu hodnika, a moj razred u donjem -.-') ko drugima ^^
Na vrh Go down
http://citacica.blog.hr/
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Brbljaonica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 2 Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 9:04 pm

Ovde ovoliko snega nije padalo par godina. Very Happy Sada kad je pao toliko su se iznenadili da su čak i škole zatvorili. xDD
E tako isto i ja u školi! Svi kukaju prošle nedelje kad je sneg pao, a meni baš lepo. Rekoh ljudi šta vam je, baš je lepo vreme napolju... Very Happy Ma živeo sneg! I nek nam potraje što duže, jer ne znamo kad će opet ovoliko napadati. Smile
Na vrh Go down
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Brbljaonica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 2 Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 5:22 pm

Jedina dobra stvar svega je to što nema škole.A ja baš ni ne volim snijeg.

Inače,kad god padne snijeg,mene zadesi neki peh.Prije nekoliko godina sam se okliznula i otklizala protiv svoje volje nizbrdo,zatim sam prošle godine pala i slomila nogu,a ove godine me je umalo pogodio komad leda koji je visio na jednoj zgradi.

Tako da smo snijeg i ja davno zaratili. Crying or Very sad
Na vrh Go down
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Brbljaonica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 2 Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 6:12 pm

Kod nas se priča da se možda neće ići ni sledeće nedelje. Very Happy Joj, ovo je malo preterano, pa ima da nadoknađujemo časove do seprembra ako se ovako nastavi. lol!

Ajoj, potpuno te razumem. Da se meni to dešavalo i ja bih sigurno mnogo opreznije prilazio snegu. :/ Nadam se da ti se ove zime neće desiti ništa loše! Smile Ali znaš kako kažu, posle kiše dolazi Sunce. Very Happy Tako da će ti se možda i nešto jako lepo desi u nekoj od idućih zima. Smile
Na vrh Go down
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Brbljaonica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 09, 2012 5:28 pm

moonlight drive (citat):
Kod nas se priča da se možda neće ići ni sledeće nedelje. Very Happy Joj, ovo je malo preterano, pa ima da nadoknađujemo časove do seprembra ako se ovako nastavi. lol!

Ajoj, potpuno te razumem. Da se meni to dešavalo i ja bih sigurno mnogo opreznije prilazio snegu. :/ Nadam se da ti se ove zime neće desiti ništa loše! Smile Ali znaš kako kažu, posle kiše dolazi Sunce. Very Happy Tako da će ti se možda i nešto jako lepo desi u nekoj od idućih zima. Smile

Ma dobro se nekad i odmoriti kod kuće,je li tako?Treba malo ponoviti staro gradivo u školi,pa kasnije navaliti da dobijemo dobre ocjene.
Kod nas se ne ide ni u škole ni na fakultete do 16.2.,pa ćemo ići u školu subotom No dok ne nadoknadimo jedan dio tog vremena kada nismo išli u školu,a ostatak na ljetnom raspustu. No
Danas mi se desilo nešto zanimljivo.Idem ja do supermarketa (tata me zamolio da kupim kruh) i naiđem na jednu pticu (vrana,gavran,ne znam šta je tačno bilo).Ptica je negdje našla naranču i stavila ju u kljun.Eh,tada je nastao problem.Naranča se zaglavila njoj u ustima,pa nije mogla van!Uhvatim ja pticu (jedva nekako) i izvadim joj naranču iz usta.Ona mi se otme i odleti,a još plus me pokaka po glavi. confused Ja gledam i mislim se:"To mi je hvala!"
I to je bio prvi i zadnji put da sam pomogla nekoj ptičurini! Evil or Very Mad
Na vrh Go down
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Brbljaonica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 09, 2012 8:16 pm

Dobro je odmoriti se kući, kako da nije. Very Happy Ovde sutra treba da odluče do kada se neće ići u školu. Ako ne odluče ništa, onda valjda ostaje da krećemo u ponedeljak u školu. Ali ako napada još snega, ko zna do kada mogu produžiti raspust. bounce
A ne budi ljuta na nju, ipak si možda spasla jedan život! Smile Zahvalna ti je ona, ali ptice su po prirodi veoma plašljive i nekada nepoverljive prema ljudima, ali možda jer su imale razna iskustva sa nekima... Sad A to što se pokakila, koliko god možda čudno zvučalo, kažu da je sreća! Very Happy Ja volim ptice. I love you Svako jutro u ovom delu grada gde sam ja se pojavljuje toliko gavranova, okupljaju se i kljuckaju nešto, a meni je baš lepo gledati ih. Smile
Ako imate vremena, ostavite im malo komadića hleba negde gde se često okupljaju. Sada je ipak zima, a one ne mogu naći baš puno toga da jedu. :/ Mislim, mi ništa ne gubimo, a njima može da znači život. I love you
Na vrh Go down
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Brbljaonica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 2 Icon_minitimeSat Feb 11, 2012 4:40 pm

Imaš pravo Very Happy Nije ona kriva Very Happy
I?Kada se ide u školicu???
Na vrh Go down
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Brbljaonica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 2 Icon_minitimeSat Feb 11, 2012 4:53 pm

Ma izgleda da su produžili raspust i na sledeću nedelju. Very Happy
Kod vas? Smile
Na vrh Go down
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Brbljaonica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 2 Icon_minitimeSat Feb 11, 2012 5:40 pm

Kod nas je do srijede AKO ne dođe do novih izmijena.Snijeg pada i pada i pada,tako da se mogu samo nadati da će i nama ministarstvo produžiti još malo ovaj odmor.I ovo su nam jedva dali.Ali eto,bolje išta nego ništa Wink
Na vrh Go down
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Brbljaonica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 2 Icon_minitimeSat Feb 11, 2012 5:51 pm

Odmor od škole uvek dobro dodje. Ma ako napada i vama će produžiti raspust. Very Happy Ovde je sinoć padao skoro, ako ne i celu noć. santa Nama nešto rekoše da ćemo nadoknađovati samo 5 dana iako nećemo ići verovatno 10. Heheh, još bolje. bounce
Na vrh Go down
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Brbljaonica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 2 Icon_minitimeSat Feb 11, 2012 9:14 pm

Ma joj...trebali bismo češće ovako "odmarati".Onda ćemo u školi biti vedriji i spremni za nove radne pobjede! bom study
Na vrh Go down
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Brbljaonica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 2 Icon_minitimeSat Feb 11, 2012 11:26 pm

Da! Ovo sad nam je baš dobro došlo. Very Happy A i ovako ćemo ići još par mesecu u školi, pa nas onda čeka i letnji raspust, konačno! Smile
Na vrh Go down
Shadow Vanskelig

Shadow Vanskelig


Broj komentara : 148
Join date : 2011-10-14
Age : 27

Brbljaonica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 2 Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 12:13 pm

Sretno vam Valentinovo, ljudi :* Nek vam život bude ispunjen ljubavlju i srećom!
Na vrh Go down
http://citacica.blog.hr/
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Brbljaonica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 2 Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 5:06 pm

Shadow Vanskelig (citat):
Sretno vam Valentinovo, ljudi :* Nek vam život bude ispunjen ljubavlju i srećom!

Hvala,također!
Sretno Valentinovo! I love you I love you I love you
Na vrh Go down
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Brbljaonica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 23, 2012 2:02 am

Imate li nekog kućnog ljubimca? Very Happy
Ja imam australijske zebe, ribice i kornjaču i štene. I love you
Na vrh Go down
Sponsored content





Brbljaonica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Brbljaonica
Na vrh 
Stranica 2/5Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
arcanum :: Slobodni kutak :: Sve što želite-
Idi na: