arcanum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cilj ovog foruma je okupljanje što većeg broja magijskih iskustava i podataka o paganizmu na jednom mjestu, te stvaranje jedinstvene zajednice.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Novi članovi, dobrodošli. Blessed be.

 

 Brbljaonica

Go down 
+4
Phoenix Infernum
Scorpion
moonlight drive
Shadow Vanskelig
8 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorPoruka
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Brbljaonica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 4 Icon_minitimeThu Mar 08, 2012 5:30 pm

Srećan 8. mart! Smile
Na vrh Go down
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Brbljaonica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 4 Icon_minitimeSat Mar 10, 2012 4:51 pm

moonlight drive (citat):
Srećan 8. mart! Smile
Hvala puno,Moonlight!
Također,i ja želim svim članicama foruma sretan 8.mart Very Happy
Na vrh Go down
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Brbljaonica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 4 Icon_minitimeSat Mar 10, 2012 4:53 pm

A zašto tamo još uvijek piše "Sretna Nova godina"??? Shocked
Na vrh Go down
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Brbljaonica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 4 Icon_minitimeSun Mar 11, 2012 12:50 pm

Nema na čemu! Smile
Što se tiče Nove godine, meni ne smeta da ostane još malo tako, jer će 22. marta rodnoverna Nova godina, odnosno 7520. godina po našem starom kalendaru! Very Happy
Na vrh Go down
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Brbljaonica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 4 Icon_minitimeSun Mar 11, 2012 5:06 pm

moonlight drive (citat):
Nema na čemu! Smile
Što se tiče Nove godine, meni ne smeta da ostane još malo tako, jer će 22. marta rodnoverna Nova godina, odnosno 7520. godina po našem starom kalendaru! Very Happy
Ohohooo!!!Pa to je super!Onda neka ostane još malo.Neka ti je sa srećom u novoj godini.Želim ti sve najbolje Very Happy
Na vrh Go down
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Brbljaonica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 4 Icon_minitimeMon Mar 12, 2012 1:39 am

Hvala! Very Happy Neka je sa srećom i tebi i svima ostalim koji slave, želim sve najbolje u Novoj godini! Smile
Na vrh Go down
magicself

magicself


Broj komentara : 104
Join date : 2012-01-07

Brbljaonica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 4 Icon_minitimeTue Mar 20, 2012 8:56 am

Sretna Ostara svima koji je slave, I love you I love you I love you ove godine je malo uranila I love you I love you I love you Yayyyyyy I love you I love you I love you
Na vrh Go down
Shadow Vanskelig

Shadow Vanskelig


Broj komentara : 148
Join date : 2011-10-14
Age : 27

Brbljaonica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 4 Icon_minitimeWed Aug 22, 2012 2:35 pm

Opala, pokrenusmo se mi ^^

Inače, ljudovi, kako ste, jeste živi, šta se radi? Very Happy
Na vrh Go down
http://citacica.blog.hr/
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Brbljaonica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 4 Icon_minitimeWed Aug 22, 2012 2:40 pm

Ja u zadnje vrijeme poprilično učim i visim na forumu. Jedva čekam da prođu ispiti Smile

Drago mi je što se forum opet pokrenuo, bilo bi samo lijepo kada bi imali neki fin način promocije, da privučemo više ljudi.
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Brbljaonica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 4 Icon_minitimeWed Aug 22, 2012 3:10 pm

Uvek se možemo reklamirati na fejsbuku. Very Happy

Bilo bi super da organizujemo i poneko okupljanje kada budemo svi bili u mogućnosti, Smile
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Brbljaonica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 4 Icon_minitimeWed Aug 22, 2012 3:11 pm

bi Smile ja sam za. A po fejsbuku sam stavila link foruma na svaku grupu koju sam našla o bilo čemu što ima veze s paganizmom, vješticama i okultnim.
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
Shadow Vanskelig

Shadow Vanskelig


Broj komentara : 148
Join date : 2011-10-14
Age : 27

Brbljaonica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 4 Icon_minitimeWed Aug 22, 2012 3:41 pm

I urodilo je plodom, kolko ja vidim Very Happy

A okupljanje? To će bit izvedivo tek za koju godinu, ako misliš da se baš svi okupimo... Ima nas nekoliko koji smo u srednjoj (Aprhrodite, Magicgirl, ja...) pa nismo u mogućnosti otputovat nekamo... Al kad krenemo na faks, bit će lakše preko praznika sjest na bus/vlak i doć na dogovoreno mjesto Smile
Na vrh Go down
http://citacica.blog.hr/
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Brbljaonica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 4 Icon_minitimeWed Aug 22, 2012 3:44 pm

Meni se ne žuri nigdje Smile Imamo dosta vremena, a i ni meni ne bi odgovaralo u skorije vrijeme. Treba se to detaljno organizovati, tipa koja država za početak pa koji grad xD
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Brbljaonica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 4 Icon_minitimeThu Aug 23, 2012 2:26 pm

Ne može dok ja ne budem punoljetna!!! Sad Sad Sad Moji bi me u grob strpali i zakopali,jer još ne znaju da sam vještica,a bilo bi im malo čudno kad bih rekla da idem npr.u Sarajevo na kapućino s frendicom Neutral
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Brbljaonica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 4 Icon_minitimeThu Aug 23, 2012 2:29 pm

Hahahaha Very Happy pa zato i nećemo u skorije vrijeme. Ali eto barem Zenica nije daleko Smile
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
Shadow Vanskelig

Shadow Vanskelig


Broj komentara : 148
Join date : 2011-10-14
Age : 27

Brbljaonica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 4 Icon_minitimeThu Aug 23, 2012 4:58 pm

Zato je Đakovo daleko :'D

Ni ja do punoljetnosti i odlaska na faks nemrem mrdnit bez dozvole roditelja Razz
Na vrh Go down
http://citacica.blog.hr/
magicself

magicself


Broj komentara : 104
Join date : 2012-01-07

Brbljaonica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 4 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 12:31 pm

Stretna nova skolska godina svima ... Very Happy Sve najbolje vam zelim .... I love you Blessed Be
Na vrh Go down
Shadow Vanskelig

Shadow Vanskelig


Broj komentara : 148
Join date : 2011-10-14
Age : 27

Brbljaonica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 4 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 11:21 pm

Hvala Very Happy I love you

Otkrila sam koja je moja životinja zaštitnik - lavica ^^ A životinje - lavice, crne pantere i papige Razz Radila sam one meditacije što je Mist postavila i stvarno sam se iznenadila što je to lavica. Mislila sam da će biti vuk, ali nije Razz
Na vrh Go down
http://citacica.blog.hr/
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Brbljaonica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 4 Icon_minitimeWed Nov 07, 2012 4:23 pm

Ljudi,jeste li živi?
Nešto ste plaho uspavani...
scratch
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Brbljaonica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 4 Icon_minitimeWed Nov 07, 2012 7:38 pm

Vjerovatno zbog početka škole i fakulteta, ja lično ne dižem glavu iz papira Smile
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
Shadow Vanskelig

Shadow Vanskelig


Broj komentara : 148
Join date : 2011-10-14
Age : 27

Brbljaonica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 4 Icon_minitimeWed Nov 07, 2012 9:18 pm

Ni ja nisam u boljem položaju Razz Trenutačno prepisujem informatiku, a kad to završim imam 2 predmeta za naučit i u krpe, a još imam nulti sutra ujutro -.-'

Uglavnom Razz Cirkus i jedva čekam praznike Very Happy
Na vrh Go down
http://citacica.blog.hr/
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Brbljaonica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 4 Icon_minitimeFri Nov 09, 2012 4:26 pm

Shadow Vanskelig (citat):
Ni ja nisam u boljem položaju Razz Trenutačno prepisujem informatiku, a kad to završim imam 2 predmeta za naučit i u krpe, a još imam nulti sutra ujutro -.-'

Uglavnom Razz Cirkus i jedva čekam praznike Very Happy
Znam...A ja sam ove godine upisala prvi srednje,tako da ni ja baš nisam u The Best situaciji Sad
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Brbljaonica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 4 Icon_minitimeFri Nov 09, 2012 8:23 pm

magicgirl181 (citat):
Shadow Vanskelig (citat):
Ni ja nisam u boljem položaju Razz Trenutačno prepisujem informatiku, a kad to završim imam 2 predmeta za naučit i u krpe, a još imam nulti sutra ujutro -.-'

Uglavnom Razz Cirkus i jedva čekam praznike Very Happy
Znam...A ja sam ove godine upisala prvi srednje,tako da ni ja baš nisam u The Best situaciji Sad

Vidjećeš kada dođeš fakulteta šta znači nemat vremena xD pogotovo ako arhitekturu upišeš.
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Brbljaonica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 4 Icon_minitimeFri Nov 16, 2012 4:14 pm

Mist (citat):
magicgirl181 (citat):
Shadow Vanskelig (citat):
Ni ja nisam u boljem položaju Razz Trenutačno prepisujem informatiku, a kad to završim imam 2 predmeta za naučit i u krpe, a još imam nulti sutra ujutro -.-'

Uglavnom Razz Cirkus i jedva čekam praznike Very Happy
Znam...A ja sam ove godine upisala prvi srednje,tako da ni ja baš nisam u The Best situaciji Sad

Vidjećeš kada dođeš fakulteta šta znači nemat vremena xD pogotovo ako arhitekturu upišeš.
Ajoj...znam.
Ajde,treba bit optimističan,jer optimizam je jedino što te može spasit!
Možeš ti to Mist,hajde,ne daj se,svi smo uz tebe...
Ja lično sam došla do te tačke u životu kada nemam volje ni biti pesimista Laughing Što je na neki način dobro,zar ne?
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Brbljaonica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 4 Icon_minitimeFri Nov 16, 2012 5:32 pm

Nema tu optimizma, nemaš vremena da razmišljaš uopšte, samo radiš, pogotovo kada se desi da moraš čitavu noć radit. I to što kažeš nemaš volje za ništa samo se prepustiš svemu.
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
Sponsored content





Brbljaonica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Brbljaonica   Brbljaonica - Page 4 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Brbljaonica
Na vrh 
Stranica 4/5Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
arcanum :: Slobodni kutak :: Sve što želite-
Idi na: