arcanum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cilj ovog foruma je okupljanje što većeg broja magijskih iskustava i podataka o paganizmu na jednom mjestu, te stvaranje jedinstvene zajednice.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Novi članovi, dobrodošli. Blessed be.

 

 Čarolija za tjeranje negativnosti

Go down 
2 posters
AutorPoruka
TheBlueEyedWolf

TheBlueEyedWolf


Broj komentara : 16
Join date : 2012-03-13
Age : 27
Mjesto : Zagreb

Čarolija za tjeranje negativnosti Empty
KomentarNaslov komentara: Čarolija za tjeranje negativnosti   Čarolija za tjeranje negativnosti Icon_minitimeFri Mar 16, 2012 10:59 pm

Sa olovkom (ja koristim crvenu,jer ona za mene predstavlja nešto što nije dobro,što je opasnost) na papirić napisati sve čega se želite riješiti (stres,trema,lijenost,prejedanje,nervoza...)
Papiric savite ba 4 dijela.
Zapaliti nad svijećom nad kojom ste meditirali u vezi tih strahova kojih se želite riješiti.
Skroz spaliti a pepeo bacite van prostora na klojem živite.Nikako nemojte baciti u vrt ili neku kućnu biljku.





Ova čarolija je zamene radia svaki put kada bih je upotrijebila,a nakom par dana sam primjetila prve promjene,a nakon 2-3 tjedna velike promjene.Predivna čarolija Smile)
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Čarolija za tjeranje negativnosti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Čarolija za tjeranje negativnosti   Čarolija za tjeranje negativnosti Icon_minitimeFri Aug 17, 2012 10:43 am

TheBlueEyedWolf (citat):
Sa olovkom (ja koristim crvenu,jer ona za mene predstavlja nešto što nije dobro,što je opasnost) na papirić napisati sve čega se želite riješiti (stres,trema,lijenost,prejedanje,nervoza...)
Papiric savite ba 4 dijela.
Zapaliti nad svijećom nad kojom ste meditirali u vezi tih strahova kojih se želite riješiti.
Skroz spaliti a pepeo bacite van prostora na klojem živite.Nikako nemojte baciti u vrt ili neku kućnu biljku.





Ova čarolija je zamene radia svaki put kada bih je upotrijebila,a nakom par dana sam primjetila prve promjene,a nakon 2-3 tjedna velike promjene.Predivna čarolija Smile)

Ja praktikujem nešto slično za riješavanje stresa i strahova i funkcioniše Smile
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
 
Čarolija za tjeranje negativnosti
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
arcanum :: Spiritualnost :: Rituali i čarolije-
Idi na: