Cilj ovog foruma je okupljanje što većeg broja magijskih iskustava i podataka o paganizmu na jednom mjestu, te stvaranje jedinstvene zajednice.

HomeHome  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Novi članovi, dobrodošli. Blessed be.

Share

Čarolija za tjeranje negativnosti

Go down 
AutorPoruka
TheBlueEyedWolf

TheBlueEyedWolf

Broj komentara : 16
Mjesto : Zagreb

Čarolija za tjeranje negativnosti Empty
KomentarNaslov komentara: Čarolija za tjeranje negativnosti   Čarolija za tjeranje negativnosti Icon_minitimeFri Mar 16, 2012 10:59 pm

Sa olovkom (ja koristim crvenu,jer ona za mene predstavlja nešto što nije dobro,što je opasnost) na papirić napisati sve čega se želite riješiti (stres,trema,lijenost,prejedanje,nervoza...)
Papiric savite ba 4 dijela.
Zapaliti nad svijećom nad kojom ste meditirali u vezi tih strahova kojih se želite riješiti.
Skroz spaliti a pepeo bacite van prostora na klojem živite.Nikako nemojte baciti u vrt ili neku kućnu biljku.

Ova čarolija je zamene radia svaki put kada bih je upotrijebila,a nakom par dana sam primjetila prve promjene,a nakon 2-3 tjedna velike promjene.Predivna čarolija Smile)
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Mist
Admin
Mist

Broj komentara : 332
Mjesto : Sarajevo

Čarolija za tjeranje negativnosti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Čarolija za tjeranje negativnosti   Čarolija za tjeranje negativnosti Icon_minitimeFri Aug 17, 2012 10:43 am

TheBlueEyedWolf (citat):
Sa olovkom (ja koristim crvenu,jer ona za mene predstavlja nešto što nije dobro,što je opasnost) na papirić napisati sve čega se želite riješiti (stres,trema,lijenost,prejedanje,nervoza...)
Papiric savite ba 4 dijela.
Zapaliti nad svijećom nad kojom ste meditirali u vezi tih strahova kojih se želite riješiti.
Skroz spaliti a pepeo bacite van prostora na klojem živite.Nikako nemojte baciti u vrt ili neku kućnu biljku.

Ova čarolija je zamene radia svaki put kada bih je upotrijebila,a nakom par dana sam primjetila prve promjene,a nakon 2-3 tjedna velike promjene.Predivna čarolija Smile)

Ja praktikujem nešto slično za riješavanje stresa i strahova i funkcioniše Smile
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://paganizam.wordpress.com/

Čarolija za tjeranje negativnosti
Na vrh 
Stranica 1/1