Cilj ovog foruma je okupljanje što većeg broja magijskih iskustava i podataka o paganizmu na jednom mjestu, te stvaranje jedinstvene zajednice.

HomeHome  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Novi članovi, dobrodošli. Blessed be.

Share

Dnevni ritual

Go down 
AutorPoruka
TheBlueEyedWolf

TheBlueEyedWolf

Broj komentara : 16
Mjesto : Zagreb

Dnevni ritual Empty
KomentarNaslov komentara: Dnevni ritual   Dnevni ritual Icon_minitimeFri Mar 16, 2012 11:17 pm

Dali itko od vas ima "tradiciju" dnevnog rituala? Dali je jutarnji ili večernji? Šta radite u njemu?
Ja planiram da svoj malo promjenim,već je to veelika rutina... Smile)
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
magicself

magicself

Broj komentara : 104

Dnevni ritual Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dnevni ritual   Dnevni ritual Icon_minitimeSat Mar 17, 2012 12:35 am

Ja imam Very Happy Svake noci, pre spavanja se pomolim Bozanstvima za zdravlje,srecu,... a kad se probudim ostavim im mali poklon kraj drveta I love you Ritual je jednostavan. Samo stavim moje statue Velikog Boga i Boginje na oltar, biljku,moj pentagram,belu i crnu svecu,sve kristale koje imam,...i samo razgovaram sa njima(naglas ili u sebi) Very Happy
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
TheBlueEyedWolf

TheBlueEyedWolf

Dnevni ritual Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dnevni ritual   Dnevni ritual Icon_minitimeSun Mar 18, 2012 6:43 pm

ja radim slično tako...a ako imam feeling da će taj dan biti neka frka onda se molim i dajem žrtvu nekom određenom božanstvu...
Ja svoj obično radim ujutro..a kad ne stignem onda me jako peče savijest, a tebe?
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
magicself

magicself

Broj komentara : 104

Dnevni ritual Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dnevni ritual   Dnevni ritual Icon_minitimeSun Mar 18, 2012 8:34 pm

Žrtvu??????????? Question Question Question Exclamation Exclamation Exclamation Shocked Shocked Shocked affraid affraid affraid pale pale pale Žrtvu u vidu čega?????
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
TheBlueEyedWolf

TheBlueEyedWolf

Dnevni ritual Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dnevni ritual   Dnevni ritual Icon_minitimeSun Mar 18, 2012 11:29 pm

krivo sam se izrazila...mene je baka učila a ona se bavila starobalkanskim vještičaranjem i "žrtva" za nju (i mene) znači sve što se prinosi bogovima a spaljuje se...ja uvijek svoje prinose (žrtve Wink ) uvijek spaljujem a taj mi je izraz ostao od nje...znam da zvuči nekako okrutno....moje su žrtve uvijek ostatci jela,neke biljke... Smile
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

Dnevni ritual Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dnevni ritual   Dnevni ritual Icon_minitime

Na vrh Go down

Dnevni ritual
Na vrh 
Stranica 1/1