arcanum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cilj ovog foruma je okupljanje što većeg broja magijskih iskustava i podataka o paganizmu na jednom mjestu, te stvaranje jedinstvene zajednice.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Novi članovi, dobrodošli. Blessed be.

 

 nova- novi u forumu

Go down 
+4
Shadow Vanskelig
MarcelDominus
magicgirl181
mayanada
8 posters
AutorPoruka
mayanada




Broj komentara : 5
Join date : 2012-04-18

nova- novi u forumu Empty
KomentarNaslov komentara: nova- novi u forumu   nova- novi u forumu Icon_minitimeWed Apr 18, 2012 9:52 pm

lijepi pozdrav svima.
drago mi je da sam nasla forum. pocela sam proucavati magiju u starim godinama, imam 55 godina i magija me pocela zadnje vrijeme jako privlaciti. tako da sam odlucila krenuti tim smijerom. zanima me puno toga i trazim knjige na nasem jeziku.
spiralni ples imam, koju knjigu mi preporucujete za citanje.

mislim da sam bila prijavljena ali sada sam se ponovno registrirala
ljubav i svijetlo

Razz bounce scratch Wink
Na vrh Go down
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

nova- novi u forumu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nova- novi u forumu   nova- novi u forumu Icon_minitimeThu Apr 19, 2012 4:34 pm

Nikada nije kasno da napravimo ono što želimo i volimo Smile Ja toplo preporučujem Gardnerovu knjigu sjenki(koja je meni,lično,jako zanimljiva) ili čak možda knjige od Michaela Newtona (iako se ne tiče Wicce,govori o našim životima,reinkarnaciji i sl.)

Želim sve najbolje! lol!
Na vrh Go down
MarcelDominus

MarcelDominus


Broj komentara : 3
Join date : 2012-05-27
Mjesto : Sarajevo

nova- novi u forumu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nova- novi u forumu   nova- novi u forumu Icon_minitimeSun May 27, 2012 1:08 pm

Pozdrav svima, prvo bih hteo izraziti maksimalne čestitke i potpore adminu za osnivanje prve stranice ovog tipa za podrucje Bosne i Hercegovine, sto se tice literature AListar Crowley je moj izbor(preporucujem knjigu na raskrscu puteva)
Na vrh Go down
Shadow Vanskelig

Shadow Vanskelig


Broj komentara : 148
Join date : 2011-10-14
Age : 27

nova- novi u forumu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nova- novi u forumu   nova- novi u forumu Icon_minitimeSun May 27, 2012 3:39 pm

Dobrodošao, Marcel Smile A od literature prepčujem Tradicionalno balkansko veštičarstvo i Velesovu knjigu. Ako ne uspijete nać linkove za download na netu, pogledajte po forumu teme s literaturom. Ako ni tamo nema, pitajte u PM i poslat ću vam na mail šta imam Very Happy
Na vrh Go down
http://citacica.blog.hr/
MarcelDominus

MarcelDominus


Broj komentara : 3
Join date : 2012-05-27
Mjesto : Sarajevo

nova- novi u forumu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nova- novi u forumu   nova- novi u forumu Icon_minitimeTue May 29, 2012 10:19 pm

Shadow Vanskelig (citat):
Dobrodošao, Marcel Smile A od literature prepčujem Tradicionalno balkansko veštičarstvo i Velesovu knjigu. Ako ne uspijete nać linkove za download na netu, pogledajte po forumu teme s literaturom. Ako ni tamo nema, pitajte u PM i poslat ću vam na mail šta imam Very Happy
Zahvaljujem, nadam se dobrom druzenju
Na vrh Go down
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

nova- novi u forumu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nova- novi u forumu   nova- novi u forumu Icon_minitimeTue Jun 05, 2012 1:35 pm

Pridružujem se dobrodošlicama! Very Happy Od literature takođe preporučujem čitanje i proučavanje raznih mitologija (slovenska, nordijska, egipatska itd) jer one kriju mnogo znanja koje su nam preci ostavili, na nama je samo da to shvatimo i iskoristimo to znanje u prave svrhe. Smile

Pozdrav!
Na vrh Go down
Amaria

Amaria


Broj komentara : 2
Join date : 2012-06-17
Age : 37
Mjesto : okolica Osijeka

nova- novi u forumu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nova- novi u forumu   nova- novi u forumu Icon_minitimeMon Jun 18, 2012 3:39 pm

Pozdrav svima, Smile jučer sam se pridružila ovom forumu jer me Wicca zanima već neko vrijeme, mada se nisam dosad ozbiljnije posvetila tome da ju proučim; no zanima me i 4g nakon što me je prvi put privukla.

Voljela bih se upoznati s "filozofijom" wicce, jer nekako osjećam da je bliska poštovanju slobode i slavlju raznolikog Života.


Smile[/color]
Na vrh Go down
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

nova- novi u forumu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nova- novi u forumu   nova- novi u forumu Icon_minitimeWed Jun 20, 2012 2:52 am

Dobrodošla, sve najbolje i srećno! Smile
Na vrh Go down
Amaria

Amaria


Broj komentara : 2
Join date : 2012-06-17
Age : 37
Mjesto : okolica Osijeka

nova- novi u forumu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nova- novi u forumu   nova- novi u forumu Icon_minitimeWed Jun 20, 2012 2:29 pm

Hvala... Smile
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

nova- novi u forumu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nova- novi u forumu   nova- novi u forumu Icon_minitimeSat Aug 11, 2012 11:18 am

MarcelDominus (citat):
Pozdrav svima, prvo bih hteo izraziti maksimalne čestitke i potpore adminu za osnivanje prve stranice ovog tipa za podrucje Bosne i Hercegovine, sto se tice literature AListar Crowley je moj izbor(preporucujem knjigu na raskrscu puteva)
Iskreno zahvaljujem Smile
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
Malefiz

Malefiz


Broj komentara : 14
Join date : 2011-05-15
Age : 38
Mjesto : Sarajevo

nova- novi u forumu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nova- novi u forumu   nova- novi u forumu Icon_minitimeTue Aug 21, 2012 12:28 pm

Dobrodosli i od mene Wink...ja na ponudi imam 3000 pdf knjiga o magiji i vjesticarstvu na komp pa koga zanima rado cu poslati i pomoci...samo mi posalji pm sa imenom pisca ili nazivom knjige i to je to Wink....a preporucujem previse da bih pisala i ako je moj licni favorit balkansko vjesticarstvo Wink)
Na vrh Go down
http://svijet-magije.piczo.com
Sponsored content





nova- novi u forumu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nova- novi u forumu   nova- novi u forumu Icon_minitime

Na vrh Go down
 
nova- novi u forumu
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» 3 korisna spella

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
arcanum :: Spiritualnost :: Sve i svašta-
Idi na: