arcanum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cilj ovog foruma je okupljanje što većeg broja magijskih iskustava i podataka o paganizmu na jednom mjestu, te stvaranje jedinstvene zajednice.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Novi članovi, dobrodošli. Blessed be.

 

 U vezi sa našim blogom ;-)

Go down 
2 posters
AutorPoruka
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

U vezi sa našim blogom ;-) Empty
KomentarNaslov komentara: U vezi sa našim blogom ;-)   U vezi sa našim blogom ;-) Icon_minitimeWed May 02, 2012 5:27 pm

Evo ovako:koliko sam ja uspjela zaključiti,ova ideja za blog je konačna.Razgovarala sam o tome sa nekoliko ljudi-neki se slažu,a neki ne Laughing Tako da sam napravila blog (po dogovoru) i nisam na njemu ništa radila,nego sam ga ostavila onakvog kakvog sam ga dobila i poslala sam putem PM-a podatke o njemu određenim osobama za koje sam primijetila da su aktivne na forumu.Ako sam nekoga izostavila,pa mu nisam poslala PM,molim ga da se ne ljuti,jer u zadnje vrijeme ne znam gdje mi je glava pale
Predlažem da,ovi koji su zainteresirani,odmah odluče na koju će temu pisati i da se bace na posao Wink Ja sam planirala pisati o ritualnim površinama i o oltaru,jer mi se ta tema baš sviđa I love you Također,molim vas sve da ne kopirate sa drugih internetskih izvora koji su na našem jeziku (a samim tim i svima dostupni) jer takvih blogova imamo i previše.Tekst isti,samo dizajn različit Mad
Na kraju svakog svoj teksta se potpišite da ste vi to radili.
Ako ima neko ko nije zainteresiran,neka odmah LIJEPO kaže,bez ljutnje,ali molim vas,nemojte pisati histerične ispade niti nazivati nečije ideje "Glupostima" (bolje spriječiti,nego liječiti,je li tako?) jer time neće naštetiti nama,nego samo sebi.

I eto...ne znam šta više da kažem...Ostalo vi recite.Ima li pitanja? Question Question Question Question Question
Na vrh Go down
magla

magla


Broj komentara : 81
Join date : 2009-02-19
Age : 34
Mjesto : Brčko

U vezi sa našim blogom ;-) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U vezi sa našim blogom ;-)   U vezi sa našim blogom ;-) Icon_minitimeWed May 02, 2012 8:22 pm

radim na svome sajtu, imam svoj forum na temu magije, i bez ovoga ,a postoji i facebook grupa ...Ideja nije losa ali necu se javljat i objavljivat i ako nesto objavim taj tekst zadrzava autorsko pravo i kao takav moze da se brise ili objavi na drugom forumu uz prethodno obavjestenje ili navodjenjem izvora odakle je objavljen ...
Na vrh Go down
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

U vezi sa našim blogom ;-) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U vezi sa našim blogom ;-)   U vezi sa našim blogom ;-) Icon_minitimeMon May 21, 2012 6:20 pm

magla (citat):
radim na svome sajtu, imam svoj forum na temu magije, i bez ovoga ,a postoji i facebook grupa ...Ideja nije losa ali necu se javljat i objavljivat i ako nesto objavim taj tekst zadrzava autorsko pravo i kao takav moze da se brise ili objavi na drugom forumu uz prethodno obavjestenje ili navodjenjem izvora odakle je objavljen ...
Postoji mnogo blogova sa autorskim pravima,samo nažalost,mnogo blogova je kopirano Crying or Very sad I nije baš da bismo se proslavili kada bismo nešto iskopirali,nego bi blog samo rezultirao kao 90% prosječnih gluposti koje se svakodnevno objavljuju na internetu.
Voljela bih da,ako je moguće,neko ko se u to razumije,napravi neko čudo s blogom da se tekst ne može kopirati (copy=>paste).Znam da je to moguće (čula sam iz pouzdanih izvora),ali ne znam kako to ostvariti Rolling Eyes
Na vrh Go down
magla

magla


Broj komentara : 81
Join date : 2009-02-19
Age : 34
Mjesto : Brčko

U vezi sa našim blogom ;-) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U vezi sa našim blogom ;-)   U vezi sa našim blogom ;-) Icon_minitimeMon May 21, 2012 7:55 pm

magicgirl181 (citat):

Voljela bih da,ako je moguće,neko ko se u to razumije,napravi neko čudo s blogom da se tekst ne može kopirati (copy=>paste).Znam da je to moguće (čula sam iz pouzdanih izvora),ali ne znam kako to ostvariti Rolling Eyes

moguce je ali ne na free blogu nego kad zakupis hosting a nemoras zakupit ima i besplatnih lepo insatliras word press ili joomlu i pises sta hoces .ja ucim php ...Zalosno je to sto svu zaradu na ovom forumu kupe drugi na reklamiranju ovih banera a ne vlasnici foruma ... pozz
Na vrh Go down
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

U vezi sa našim blogom ;-) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U vezi sa našim blogom ;-)   U vezi sa našim blogom ;-) Icon_minitimeTue May 22, 2012 3:26 pm

[Ali free blog je na neki način najbolji,jer nam je svima dostupan.Msm,ne vjerujem baš da bi bilo ko pristao da radi išta previše komplicirano za blog,na kojem radi ko i kada stigne No
Na vrh Go down
Sponsored content





U vezi sa našim blogom ;-) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U vezi sa našim blogom ;-)   U vezi sa našim blogom ;-) Icon_minitime

Na vrh Go down
 
U vezi sa našim blogom ;-)
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
arcanum :: Spiritualnost :: Obavještenja!-
Idi na: