arcanum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cilj ovog foruma je okupljanje što većeg broja magijskih iskustava i podataka o paganizmu na jednom mjestu, te stvaranje jedinstvene zajednice.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Novi članovi, dobrodošli. Blessed be.

 

 Neaktivni članovi

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Neaktivni članovi Empty
KomentarNaslov komentara: Neaktivni članovi   Neaktivni članovi Icon_minitimeTue Aug 21, 2012 8:55 pm

Hoću li brisati neaktivne članove koji nemaju ni jedan post? Ili čak sve neaktivne članove. Ja mislim da bi ostalo nekih 20-30 ljudi u tom slučaju.
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Neaktivni članovi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neaktivni članovi   Neaktivni članovi Icon_minitimeTue Aug 21, 2012 9:15 pm

Ja predlažem da im prvo pošalješ po mejl da se aktiviraju, a da će u suprotnom biti obrisani. Ako baš neće ni onda, onda briši. Very Happy
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Neaktivni članovi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neaktivni članovi   Neaktivni članovi Icon_minitimeTue Aug 21, 2012 9:19 pm

U zadnjih sedmicu dvije sam poslala 2-3 maila svima. Ima dosta ljudi koji su se registrovali prije dvije tri godine i nikad više nisu ušli.
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Neaktivni članovi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neaktivni članovi   Neaktivni članovi Icon_minitimeTue Aug 21, 2012 10:10 pm

Vidi...Ko se nije prijavio prethodnih godinu dana,to znači da je već zaboravio na ovaj forum.Takve bi bilo najbolje da obrišeš,jer su 10000000000% zaboravili da su se uopšte ikada i registrovali Rolling Eyes
Na vrh Go down
magicself

magicself


Broj komentara : 104
Join date : 2012-01-07

Neaktivni članovi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neaktivni članovi   Neaktivni članovi Icon_minitimeWed Aug 22, 2012 6:04 pm

Hahahahaha... od kako si pocela da brises neaktivne, vidi koliko smo sad aktivniji, Mist Laughing
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Neaktivni članovi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neaktivni članovi   Neaktivni članovi Icon_minitimeWed Aug 22, 2012 7:06 pm

To mi je i bio cilj Very Happy
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Neaktivni članovi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neaktivni članovi   Neaktivni članovi Icon_minitimeThu Aug 23, 2012 2:16 pm

magicself (citat):
Hahahahaha... od kako si pocela da brises neaktivne, vidi koliko smo sad aktivniji, Mist Laughing
Upravo tako Laughing Laughing Laughing
Ma dajte,ljudi,ne bojte se!Neće nas Mist obrisati tako lako Smile
I jesi li odlučila kako ćeš brisati?Mislim,hoćeš li one koji su bili neaktivni godinu dana,dvije godine ili...?Postoji li neki određen vremenski period?
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Neaktivni članovi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neaktivni članovi   Neaktivni članovi Icon_minitimeThu Aug 23, 2012 2:24 pm

Izbrisala sam za sada negdje oko 40 ljudi koji nisu ništa nikada napisali a nisu se ni log u zadnja 3 mjeseca.
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
Sponsored content





Neaktivni članovi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neaktivni članovi   Neaktivni članovi Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Neaktivni članovi
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
arcanum :: Spiritualnost :: Obavještenja!-
Idi na: