Cilj ovog foruma je okupljanje što većeg broja magijskih iskustava i podataka o paganizmu na jednom mjestu, te stvaranje jedinstvene zajednice.

HomeHome  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Novi članovi, dobrodošli. Blessed be.

Share

Blog arcanum

Go down 
AutorPoruka
Mist
Admin
Mist

Broj komentara : 332
Mjesto : Sarajevo

Blog arcanum Empty
KomentarNaslov komentara: Blog arcanum   Blog arcanum Icon_minitimeFri Aug 24, 2012 11:49 am

Mogu li dobiti tekstove da ih organizujem i stavim na blog pa da vidimo valja li i šta ćemo mijenjati. Trebaće mi za to par dana. Želim da izgleda dosta profesionalnije od ostalih blogova i stranica koje sam našla na tu temu sa naših prostora.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://paganizam.wordpress.com/
moonlight drive

moonlight drive

Broj komentara : 242

Blog arcanum Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Blog arcanum   Blog arcanum Icon_minitimeFri Aug 24, 2012 12:20 pm

Evo ja ću ti poslati večeras, samo mi kaži gde. Smile
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
magicgirl181

magicgirl181

Broj komentara : 218
Mjesto : Zenica,BiH

Blog arcanum Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Blog arcanum   Blog arcanum Icon_minitimeFri Aug 24, 2012 4:29 pm

Ja sam ti poslala pm-om i to samo nešto što sam našla na engleskim blogovima Laughing Ali ću ti ostatak poslati kasnije Smile Uglavnom,ovo što sam ti poslala se radi samo o mjesecu i o magiji filozofski,ali što se praktičnog rada tiče,tu će ti morati pomoći neko drugi Embarassed

Kada izvučem još šta korisno,javiću ti.Problem je samo u tome što mi puca glava od prevođenja i što nema mnogo korisnih informacija koje su na nivou zrelosti ljudi koji su ih pisali Laughing
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Mist
Admin
Mist

Broj komentara : 332
Mjesto : Sarajevo

Blog arcanum Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Blog arcanum   Blog arcanum Icon_minitimeFri Aug 24, 2012 4:31 pm

Ako nađeš neku adekvatnu ozbiljniju stranicu pošalji mi link pa ću ja izvući nešto, nije mi problem prevesti Smile
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://paganizam.wordpress.com/
Sponsored content

Blog arcanum Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Blog arcanum   Blog arcanum Icon_minitime

Na vrh Go down

Blog arcanum
Na vrh 
Stranica 1/1