arcanum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cilj ovog foruma je okupljanje što većeg broja magijskih iskustava i podataka o paganizmu na jednom mjestu, te stvaranje jedinstvene zajednice.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Novi članovi, dobrodošli. Blessed be.

 

 Magijska iskustva

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Magijska iskustva Empty
KomentarNaslov komentara: Magijska iskustva   Magijska iskustva Icon_minitimeThu Aug 30, 2012 2:44 pm

Prilikom prakticiranja magije, koliko često vam spellovi funkcionišu? Imate li neka neobična ili paranormalna iskustva, vizije, snove koji se ističu? Smile
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Magijska iskustva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Magijska iskustva   Magijska iskustva Icon_minitimeThu Aug 30, 2012 4:20 pm

Mist (citat):
Prilikom prakticiranja magije, koliko često vam spellovi funkcionišu? Imate li neka neobična ili paranormalna iskustva, vizije, snove koji se ističu? Smile
Pa sad...Rijetko kad sanjam (ustvari,ne sjećam se tako često svojih snova),ali mi se zna desiti da sanjam nešto značajno,kao i (pretpostavljam) svi ostali Smile
"Vizije"nisu prava riječ za ovo što ja želim reći.Postoji mnogo toga što jednostavno predvidim,mada bi to više nazvala intuicijom.Ali da,ponekad znam šta će se desiti unaprijed,međutim,to nije onako kako mnogi zamišljaju-ne postoje nikakva čuda,sve je nekako prirodno.Kao da znaš da to upravo tako treba da bude Very Happy
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Magijska iskustva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Magijska iskustva   Magijska iskustva Icon_minitimeThu Aug 30, 2012 4:23 pm

Generalno ne postoji ništa neprirodno Very Happy Ja sam jedno vrijeme prije par godina znala raditi kratku meditaciju u krevetu prije nego što zaspim i izgovarala par riječi, i svako veče kada sam to uradila sam sanjala i sjećala se sna. Nisu uvijek to bili snovi sa simbolikom ali je interesantno jer se inače ne sjećam uvijek Very Happy
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Magijska iskustva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Magijska iskustva   Magijska iskustva Icon_minitimeThu Aug 30, 2012 4:34 pm

Mist (citat):
Generalno ne postoji ništa neprirodno Very Happy Ja sam jedno vrijeme prije par godina znala raditi kratku meditaciju u krevetu prije nego što zaspim i izgovarala par riječi, i svako veče kada sam to uradila sam sanjala i sjećala se sna. Nisu uvijek to bili snovi sa simbolikom ali je interesantno jer se inače ne sjećam uvijek Very Happy
Nisam ni mislila da je nešto "neprirodno".Samo,često se zna desiti da se ljudi začude kad npr.nešto sanjaju pa im se ostvari.Onda se čude,kontaju "je li ovo samo slučajnost ili sam ja po nečemu poseban/na?" Vjeruj mi,imala sam iskustva sa takvima Rolling Eyes Dovoljno je da samo jedan tinejdžer mog uzrasta (koji pritom "ždere" naučnu fantastiku) slučajno nešto predvidi,nastaje haos Rolling Eyes
Dok meni to nikada nije bilo nešto neobično,nego sam uvijek razmišljala u stilu "to je nešto svakodnevno i ne trebam se čuditi"

P.S.Možeš li mi reći te riječi?Je li to nešto kao nekakva vrsta mantre ili šta? confused
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Magijska iskustva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Magijska iskustva   Magijska iskustva Icon_minitimeThu Aug 30, 2012 4:44 pm

Ne sjećam se sada tačno, davno je to bilo. Nešto u smislu: "Neka večeras usnim san, i neka ga se sjećam kada dođe dan." Very Happy sad lupam, ali nešto baš jednostavo Smile
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
Sponsored content





Magijska iskustva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Magijska iskustva   Magijska iskustva Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Magijska iskustva
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
arcanum :: Spiritualnost :: Sve i svašta-
Idi na: