arcanum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cilj ovog foruma je okupljanje što većeg broja magijskih iskustava i podataka o paganizmu na jednom mjestu, te stvaranje jedinstvene zajednice.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Novi članovi, dobrodošli. Blessed be.

 

 Knjiga sjenki

Go down 
+2
Mist
medeja
6 posters
AutorPoruka
medeja

medeja


Broj komentara : 5
Join date : 2012-09-09

Knjiga sjenki Empty
KomentarNaslov komentara: Knjiga sjenki   Knjiga sjenki Icon_minitimeSun Sep 09, 2012 6:49 pm

Kao što sam naslov kaže. Kako napraviti knjigu sjenki?
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Knjiga sjenki Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knjiga sjenki   Knjiga sjenki Icon_minitimeSun Sep 09, 2012 6:56 pm

Knjiga sjenki ne mora biti ukrašena kao u filmovima. Poenta je da je to tvoj magijski dnevnik u koji možeš zapisivati rituale, spellove, svoje misli, neke bitne podatke koje nađeš na internetu tipa kola godine i sl. Ako želiš možeš je dekorisati ili ilustrirati. Nema neki posebni magijski proces kako se pravi Smile
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
Goddess_child

Goddess_child


Broj komentara : 82
Join date : 2012-08-25

Knjiga sjenki Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knjiga sjenki   Knjiga sjenki Icon_minitimeSun Sep 09, 2012 8:06 pm

Slazem se sa Mist.
To moze biti bilo koja svescica, notes, pa cak i svez papira. Bitno je da je samo tebi blisko. Ja sam uspeo sam da napravim knjigu, sivenjem, ali nisam bas zadovoljan rezultatima. Tako da za sada koristim i dalje knjigu koju sam uzeo u pocetku da mi bude knjiga senki, a to je najobicniji notes. Dok ne poraste papirus Smile Jer cu sve sabate i cini pisati na papirusu.
Na vrh Go down
medeja

medeja


Broj komentara : 5
Join date : 2012-09-09

Knjiga sjenki Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knjiga sjenki   Knjiga sjenki Icon_minitimeSun Sep 09, 2012 8:11 pm

Zahvaljujem na odgovoru Laughing

mozak mi je baš maštaonica Rolling Eyes
Na vrh Go down
Goddess_child

Goddess_child


Broj komentara : 82
Join date : 2012-08-25

Knjiga sjenki Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knjiga sjenki   Knjiga sjenki Icon_minitimeSun Sep 09, 2012 8:12 pm

medeja (citat):
Zahvaljujem na odgovoru Laughing

mozak mi je baš maštaonica Rolling Eyes

Pa to je divno! Smile Svakom bi i trebao da bude Wink
Na vrh Go down
medeja

medeja


Broj komentara : 5
Join date : 2012-09-09

Knjiga sjenki Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knjiga sjenki   Knjiga sjenki Icon_minitimeSun Sep 09, 2012 8:28 pm

samo što nekada pređe granicu...
Na vrh Go down
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Knjiga sjenki Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knjiga sjenki   Knjiga sjenki Icon_minitimeWed Sep 12, 2012 4:13 pm

medeja (citat):
samo što nekada pređe granicu...
Pričaj mi o tome Laughing

Moja Knjiga Sjenki je samo jedna obična sveska,A5 format,tvrdi uvez.
A da ni ne spominjem da je na njoj Winnie Pooh lol!
Na vrh Go down
Goddess_child

Goddess_child


Broj komentara : 82
Join date : 2012-08-25

Knjiga sjenki Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knjiga sjenki   Knjiga sjenki Icon_minitimeWed Sep 12, 2012 8:54 pm

hehe vini pu Very Happy Pa dobro. On voli med, a med je dar Boginje.
Uvek mozes da nacrtas nesto preko, ako je estetika toliko bitna. Very Happy
Na vrh Go down
Shadow Vanskelig

Shadow Vanskelig


Broj komentara : 148
Join date : 2011-10-14
Age : 27

Knjiga sjenki Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knjiga sjenki   Knjiga sjenki Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 7:30 pm

Moja Knjiga Sjenki je bilježnica A4 formata, s tvrdim koricama, jer pišem svašta u nju, lijepim neke informacije o kristalima, imam masu papira (npr. o simbolima za gatanje iz kave/čaja, o Mjesečecom kamenu, itd.), u nju sam pisala svoj seminar iz vjeronauka o paganizmu... Lijepa je, ima na sebi dvije morske zvijezde koje se "drže za ruke", a iznad njih se vide dvoje ljudi kako se drže za ruke, odnosno, samo njihove ruke Very Happy
Na vrh Go down
http://citacica.blog.hr/
Yamshid

Yamshid


Broj komentara : 49
Join date : 2012-09-16
Mjesto : Grad

Knjiga sjenki Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knjiga sjenki   Knjiga sjenki Icon_minitimeMon Sep 24, 2012 3:47 pm

Knjiga Sjenki bi trebala ipak biti sa crnim koricama i sa stranicama bez linija, no, svako može je oblikovati kako želi. Dobro je na pojedine stranice čak nakapat po kap svoje krvi kako bi se što više knjiga energetski ojačala.
Na vrh Go down
http://anzotika.forumbo.net/
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Knjiga sjenki Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knjiga sjenki   Knjiga sjenki Icon_minitimeWed Sep 26, 2012 3:59 pm

Yamshid (citat):
Knjiga Sjenki bi trebala ipak biti sa crnim koricama i sa stranicama bez linija, no, svako može je oblikovati kako želi. Dobro je na pojedine stranice čak nakapat po kap svoje krvi kako bi se što više knjiga energetski ojačala.
Da,ali ovo je tek moja prva Knjiga sjenki,i nisam baš zadovoljna njom.To mi je tek nešto "onako usput".
A debelu crnu svesku bez linija tražim već duže vrijeme,ali ju nikako ne mogu naći.Ono što ja nađem,ili je pretanko,ili u pogrešnoj boji ili mi se jednostavno ne sviđa Rolling Eyes

To sa krvlju je dobra ideja Very Happy
Na vrh Go down
Goddess_child

Goddess_child


Broj komentara : 82
Join date : 2012-08-25

Knjiga sjenki Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knjiga sjenki   Knjiga sjenki Icon_minitimeThu Sep 27, 2012 4:15 pm

Mozes jednostavno uzeti dve male, prazne ukoricene sveske, skinuti im korice a zatim ih lepkom spojiti da postanu jedna i onda to sastaviti sa koricama nekog starog notesa Smile
Na vrh Go down
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Knjiga sjenki Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knjiga sjenki   Knjiga sjenki Icon_minitimeThu Sep 27, 2012 4:50 pm

Goddess_child (citat):
Mozes jednostavno uzeti dve male, prazne ukoricene sveske, skinuti im korice a zatim ih lepkom spojiti da postanu jedna i onda to sastaviti sa koricama nekog starog notesa Smile
Dobra ideja.Ili mogu čak uzeti više malih sveski,skloniti im korice,a umjesto njih staviti karton presavijen napola,koji ću kasnije uokviriti.Okvir može biti pleten od crne vune.Dobro mi ide pletenje,pa ću to iskoristiti.
Javim vam kako je ispalo Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





Knjiga sjenki Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Knjiga sjenki   Knjiga sjenki Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Knjiga sjenki
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Knjiga MOCI
» Knjiga zivljenja i umiranja

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
arcanum :: Spiritualnost :: Magični pribor-
Idi na: