arcanum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cilj ovog foruma je okupljanje što većeg broja magijskih iskustava i podataka o paganizmu na jednom mjestu, te stvaranje jedinstvene zajednice.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Novi članovi, dobrodošli. Blessed be.

 

 pomoc oko nalazenje vjestice Lejle L.

Go down 
+2
magicgirl181
vjestica87
6 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

pomoc oko nalazenje vjestice Lejle L. - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: pomoc oko nalazenje vjestice Lejle L.   pomoc oko nalazenje vjestice Lejle L. - Page 2 Icon_minitimeWed May 02, 2012 4:27 pm

magla (citat):
ma sta te briga sta drugi rade ti radi sta mislis da je ispravno a sada nadje se uvek neko pametan ... znas kako cuvaj svoga momka ,a ona koja nemoze da ga sacuva onda nije taj momak nije vredan te cure ... a to ako ga uspe otet njena sreca xD pozz i ostavi podatke ako os analizu natala Smile
Ma znam ja to,ali neki ljudi sve što rade,rade proračunato Rolling Eyes I ima njih toliko koji bi bili spremni iskoristiti neke povlastice koje su im date.Treba samo znati da magija nije dječja igra i da,ako nešto svjesno pogrešno uradimo,možemo (da izvineš na izrazu) završiti u govnima.I to se dogodi prije ili kasnije.
Ali eto,onaj ko nema loše namjere,ne vidim razloga zašto se ne bi smio baviti ljubavnim činima.Mada,onaj ko ima želju da nekome naškodi ili da se nekome osveti,zapravo sam sebi kopa jamu Twisted Evil
Na vrh Go down
Shadow Vanskelig

Shadow Vanskelig


Broj komentara : 148
Join date : 2011-10-14
Age : 27

pomoc oko nalazenje vjestice Lejle L. - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: pomoc oko nalazenje vjestice Lejle L.   pomoc oko nalazenje vjestice Lejle L. - Page 2 Icon_minitimeThu May 03, 2012 8:31 pm

Ljuuubiiim onu osobu koja je rekla da je Ljubav najmoćnij i najbolji osjećaj. Jer je. Sad ću vam reći nešto, i nadam se, svesrdno, da ćete me poslušat i koristit to, te prenjeti i drugim ljudima, bez obzira na njihovu vjeru, jer ovo je univerzalno.

Dakle. Svaki, ali ama baš svaki osjećaj koji imamo ima neke veze s ljubavlju. Pitate se kakve? Mržnja je osjećaj koji se javlja u nedostatku ljubavi. Sreća je osjećaj koji se javlja usporedno s mnoštvom ljubavi. Svi osjećaji koje imamo proizlaze iz jednog: Ljubavi. Iz njezinog manjka ili iz njeznog postojanja, neću reći viška jer nikada ne možete imati viška ljubavi. I s pomoću Ljubavi vi MOŽETE IMATI DOSLOVNO SVE ŠTO ŽELITE! Samo to trebate definirati i zatražiti. Od koga? Ja kažem od Prirode, od Svemira. Drugi ljudi bi rekli od Boga. Nebitan je izraz, bitno je da znate jednu jedinu činjenicu: već postoji čitav sporedni univerzum, čitava dimenzija, u kojoj se nalazi sve ono što istinski i iz dubine srca i duše želite. A kako ćete vi doći do toga? Upravo onako kako je netko napisao: razmišljanjem. Jer sve što možete zamisliti je stvarno. Sve što možete zamisliti, možete i ostvariti! Samo trebate o tome razmišlčjati kao da se već dogodilo, ili da to istinski želite, kao u mom slučaju.

Naime, ja sam ispunila svoje dvije želje upravo na ovaj način. Tako da sam ih definirala, zatražila i, u konačnici, primila. A što sam ja to željela? Evo kratke priče:
prije Uskrsa, u školi smo imali malu priredbu (trajala je jedan školski sat plus veliki odmor od 20 minuta). Dramska grupa, čija sam ja članica, je radila skeč. Profesorica koja vodi dramsku mi je rekla o čemu se radi: dvije prijateljice idu u kafić, idu van. Jedna se napije, a druga je dobrica i oko nje se onda motaju dvije prikaze: crna i Bijela. Čim sam čula Crna prikaza, znala sam da želim biti Crna prikaza. Ali. Uloge su već bile podijeljene i ja sam bila zamjena za gotovo sve uloge (osim tate i Kreše jer sam, ipak, cura xD), pa tako i za tu. I svaki puta, kada bih na hodniku vidjela nekog tko ide na dramsku, ili profesoricu koja to vodi, sjetila bih se da želim to glumiti. Temu skeča sam saznala mjesec dana prije priredbe. I pogodite što? Onaj tjedan u koejm je priredba, u srijedu, samo zasnali da je dečko koji glumi Crnu prikazu bolestan od ponedjeljka i da ne zna hoće li doći u petak (kad je bila priredba) u školu. Kako se nije znalo hoće li on doći, ja sam dobila njegovu ulogu. Prvo što sam napravila kad sam to shvatila? Zahvalila sam.

A druga želja? Od prošlog petka do prekjučer sam bila u groskom kotaru s KUD-om. Posljednja koreografija koja se izvodi na koncertu, vrhunac cijelog koncerta, jesu Ladarke. Kako u cijelom programu, od 7 koreografija (uključujući i Ladarke), ja plešem samo jednu, željela sam plesati i ladarke, željela sam imati neku značajniju ulogu. I o tome sam mislila svih pet dana kad god bismo imali probe i kad god bismo pjevali Ladarke (a imali smo porbe po 8 sati dnevno). I vodtelj je postavio koreografiju, u ponedjeljak. Ja sam jedna od Ivančica, 6 djevojaka koje imaju "glavnu" ulogu u dva od tri stavka Ladarki. U trećem su u centru pažnje Ivo i Jana, mladić i djevojka koje je izabrao bog Lado. Opet, kad sam shvatila što sam učinila, zahvalila sam. I i dalje koristim to, a to se zove Zakon provlačnosti. On kaže sljedeće: sličnosti se privlače. Sve što možeš zamisliti je stvarno. Tvoje misli danas stvaraju tvoj dan sutra. Sve što zaželiš dovoljno jako i s dovoljno žara, dobit ćeš u određenom vremenskom roku jer ti Zakon daje vremensku odgodu, vrijeme da se predomisliš i prepraviš svoju želju.

Ako vam nešto nije jasno, slobodno recite. Ako vas zanima odakle mi ovo, pročitajte knjigu Tajna, autorice Rhonde Byrne, gdje je sve potanko i mnogo, mnogo opširnije objašnjeno. Ljubim vas sve i nadam se da ćete imati predivan ostatak današnjeg dana, kao i svakog koji tek treba doći :*

Isprike ako imam grešaka u tekstu, ne da mi se provjeravat Razz
Na vrh Go down
http://citacica.blog.hr/
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

pomoc oko nalazenje vjestice Lejle L. - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: pomoc oko nalazenje vjestice Lejle L.   pomoc oko nalazenje vjestice Lejle L. - Page 2 Icon_minitimeThu May 03, 2012 9:13 pm

Da,to je istina,ali također,ljubav je osjećaj koji ne znaju svi cijeniti.I ti si rekla da s pomoću ljubavi mi možemo imati sve što želimo Smile Eh pa,ne javlja li se tada razmaženost? Laughing Hoću reći,sve se svodi na RAVNOTEŽU.MI npr.volimo jednu osobu.Ona možda ne voli nas.A opet,postoji neko ko nas voli Very Happy Ne dobijemo ono što želimo danas!Sutra možda dobijemo nešto još bolje!
Ono što želim naglasiti je da,iako pružamo ljubav prema drugima,ne treba uvijek 100% očekivati da uspijemo u onome što želimo postići.Treba biti naviknut i na poraze,a ne samo na pobjede.Treba znati:danas nisam ovo postigla.Možda to ni nije za mene?
Tako je i sa ljubavnim činima.Ako ti i tvoj odabranik niste "kliknuli",možda i niste "kozmički par".Možda te čeka iznenađenje,odmah iza ugla Very Happy
Na vrh Go down
Shadow Vanskelig

Shadow Vanskelig


Broj komentara : 148
Join date : 2011-10-14
Age : 27

pomoc oko nalazenje vjestice Lejle L. - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: pomoc oko nalazenje vjestice Lejle L.   pomoc oko nalazenje vjestice Lejle L. - Page 2 Icon_minitimeFri May 04, 2012 12:26 am

Ne, ne javlja se razmaženost. A znaš zašto? Zato što je onaj, koji je svjestan da može dobiti što god poželi, čistom snagom misli, ALI U ODREĐENOM VREMENSKOM PERIODU, što znači da treba proći određeno vrijeme prije nego se njegova/njezina želja ispuni. Ništa se ne događa odmah, kao što magija ne djeluje u datom trenutku, tako i Zakon privlačnosti djeluje nakon nekog vremena, u kojem si ti snažno razmišljala o svojoj želji koju želiš ispuniti. A to da neki ljudi ne znaju cijeniti ljubav: to je činjenica i definitivno nije problem ljudi koji itekako znaju cijeniti ljubav i znaju koliko značenje ona ima u životu svakog pojedinog čovjeka.

A što se tiče toga da mi nekog volimo, a taj netko nas ne? E vidiš, tu opet dolazimo do naših misli, kojima smo u svoj život privukli osobu koja nam se sviđa i koju volimo, ali kada se ta osoba pojavila, mi smo počeli sumnjati da ćemo joj se svidjeti. I šta se dogodilo? Upravo ono što smo zamišljali - da se toj osobi ne sviđamo i da nas ne voli. Svemir radi na principu Duha iz boce, kao u priči o Aladinu. Prvotna verzija ne spominje tri želje, već je broj neograničen. I što se događa kada Aladin nešto zaželi? "Tvoja želja je moja zapovijed." Isto to se događa s nama i našim mislima. Ako stalno mislimo kako ćemo zakasniti, kako ćemo nešto zaboraviti, kako će nam se dogoditi nešto loše: "Tvoja želja je moja zapovijed". Svemir, Priroda, Bog, Boginja, nazovite to kako hoćete, nam daje ono o čemu najviše i najintenzivnije razmišljamo. Prisjetite se samo, ako ste neke večeri, prije spavanja, razmišljali kako ćete sutra imati ludnicu u školi/kod kuće/na poslu, upravo to se i dogodilo, jer ste intenzivno o tome razmišljali i na taj način privukli ljude, događaje i osjećaje koji su vam od dana stvorili ludnicu.

Ali, da ne idemo više off, odite na YpuTube, utipkajte The Secret, First 20 Minutes of a Movie i pogledajte to, sve će vam biti puno jasnije, ako nešto od ovoga što sam ja napisala niste shvatili Wink

Uživajte mi :*
Na vrh Go down
http://citacica.blog.hr/
Sponsored content





pomoc oko nalazenje vjestice Lejle L. - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: pomoc oko nalazenje vjestice Lejle L.   pomoc oko nalazenje vjestice Lejle L. - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
pomoc oko nalazenje vjestice Lejle L.
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Trinaest ciljeva Vjestice
» Mala pomoc....

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
arcanum :: Spiritualnost :: Sve i svašta-
Idi na: