arcanum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cilj ovog foruma je okupljanje što većeg broja magijskih iskustava i podataka o paganizmu na jednom mjestu, te stvaranje jedinstvene zajednice.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Novi članovi, dobrodošli. Blessed be.

 

 Imali ko u Sarajevu....

Go down 
2 posters
AutorPoruka
MoonChild




Broj komentara : 2
Join date : 2012-05-21
Age : 27
Mjesto : Sarajevo

Imali ko u Sarajevu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Imali ko u Sarajevu....   Imali ko u Sarajevu.... Icon_minitimeTue May 22, 2012 7:56 pm

Posto sam novi u ovom svemu pa da pitam imali ko da mi bolje objasni ili neko ko je isto pocetnika pa da se udruzimo Very Happy
Blagoslovljeni bili!
Na vrh Go down
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Imali ko u Sarajevu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imali ko u Sarajevu....   Imali ko u Sarajevu.... Icon_minitimeWed May 23, 2012 3:12 pm

U Sarajevu ti ima mnogo ljudi (sigurna sam u to-barem je bilo kada sam zadnji put gledala Laughing ).Ja sam iz Zenice,ali ako nešto treba,mogu ti pomoći preko maila.Ako se desi da ni ja ne znam (a desiće se jer ni ja nisam baš neki stručnjak XD) tražićemo pomoć od nekog drugog Razz
Na vrh Go down
 
Imali ko u Sarajevu....
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Koven u Sarajevu

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
arcanum :: Spiritualnost :: Koven-
Idi na: