arcanum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cilj ovog foruma je okupljanje što većeg broja magijskih iskustava i podataka o paganizmu na jednom mjestu, te stvaranje jedinstvene zajednice.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Novi članovi, dobrodošli. Blessed be.

 

 Lični oltari i alati

Go down 
4 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Goddess_child

Goddess_child


Broj komentara : 82
Join date : 2012-08-25

Lični oltari i alati - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lični oltari i alati   Lični oltari i alati - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 12, 2012 9:05 pm

Bio sam cak i u takvim situacijama, ali od tih 'ljudi' se samo treba udaljiti, drugacije ne mozes izaci na kraj... Ne pomaze ni razredni profesor, ni direktor pa cak i da im njihov dragi Isus sidje i kaze dve-tri ne bi pomoglo. Kljuc uspeha je samokontrola i ignorisanje. Ako ima nasilja, to je vec problem :S i to sam niko ne moze resiti...
Na vrh Go down
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Lični oltari i alati - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lični oltari i alati   Lični oltari i alati - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 14, 2012 4:47 pm

Goddess_child (citat):
Bio sam cak i u takvim situacijama, ali od tih 'ljudi' se samo treba udaljiti, drugacije ne mozes izaci na kraj... Ne pomaze ni razredni profesor, ni direktor pa cak i da im njihov dragi Isus sidje i kaze dve-tri ne bi pomoglo. Kljuc uspeha je samokontrola i ignorisanje. Ako ima nasilja, to je vec problem :S i to sam niko ne moze resiti...
Eeee,imaš pravo.Tu razredna profesorica ne pomaže.Još bi mi i natrljala nos kad bi saznala.Njena reakcija bi bila ovakva:
Neutral Neutral Neutral No No No pale pale pale Shocked Shocked Shocked affraid affraid affraid Mad Mad Mad
Ali zašto se javlja nasilje,nije mi jasno.Da li maltretiranje ikoga može činiti sretnim?
Na vrh Go down
 
Lični oltari i alati
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
arcanum :: Spiritualnost :: Magični pribor-
Idi na: